Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy.
Dzisiaj jest 2018-01-21, 05:45

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Zazdroszczę Michalek.k91, ja walczę z pracą i studiami jednocześnie :D magda.rusin Twój temat wydaje się być bardzo ambitny, sam pisałem licencjat z fizjoterapii, ale temat miałem wydaje mi się prostszy: Rola rehabilitacji i fizykoterapii w leczeniu otyłości. Nie miałem problemu z napisaniem pracy, bo internet pełen był informacji na ten temat. Jednak korzystałem z pomocy przy parafrazowaniu i edycji, bo rzeczywiście dla osoby piszącej błędy mogą być niewidoczne.

Tytuł:

Dorzuciłbym jeszcze systematyczność :) Nie każdy jest w stanie siąść i pisać od rana do wieczora. Ważne, żeby małymi kroczkami po parę stron pisać codziennie, albo chociaż przygotowywać odpowiednie materiały. Wtedy wejdzie to w nawyk i myślę, że to jest najlepszy sposób ;) Dodatkowo nie bójmy się pisać tematów, które nas naprawdę interesują. Jedno, że się znacznie lepiej pisze, gdy są to interesujące dla nas rzeczy, a drugie to jakość takiej pracy też jest z reguły znacznie wyższa. niż tej pisanej z przymusu :)

Tytuł:

tak naprawde każdy ma swój sposób, który jakos sam się kreuje podczas pisania prac. Jedni piszą po jednym/dwóch zdaniach na dzień, inni tylko w weekendy. Jedni rano, inni wieczorem. Każdy ma inny. Wiadomo najważniejsze jest pozytywne podejście i nie zrażanie się po ewentualnych przeszkodach, bo takie na pewno będą i każdemu się zdarzają!

Tytuł:

Zawsze możesz też zlecić napisanie pracy komuś :) U mnie było troszkę ciężkawo z pracą i w ogóle z kilkoma innymi sprawami więc zdecydowałam się na zlecenie napisania. W sumie częściowo przez to wylądowałam też na tej stronie. Polecam szczególnie firmy, które się tym zajmują, mają swoją stronę itd. Jak ktoś podaje tylko numer gg i numer konta bankowego to często zdarza się, że po zapłacie kontakt się urwie i nie będziemy mieć ani pieniędzy, ani pracy :)

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jakbym czytała o sobie, też cały czas pracuję, a jak wracam z pracy to niestety nie mam ani czasu, ani chęci na pisanie licencjatu. Przez to wszystko musiałam przesunąć obronę z lipca na wrzesień, bo przez kilka miesięcy zdołałam napisać tylko dwa rozdziały, a że planowo moja praca ma mieć cztery, to zostały mi jeszcze dwa. Na początku sierpnia planuję wziąć sobie dwutygodniowy urlop w pracy, po to, by wreszcie skończyć moją pracę licencjacką, mam nadzieję, że mi się uda ;)

Tytuł:

Miałam taki sam problem, studia zaoczne + praca od poniedziałku do piątku. Nie raz brałam też pracę do domu, bo niestety tego wymagała – w efekcie moja praca licencjacka dalej jest nieskończona. Brakuje mi tylko jednego rozdziału, ale myślę, że wyrobię się do sierpnia. A później zostanie tylko odesłanie promotorowi, ewentualne poprawki, odesłanie pracy do dziekanatu, złożenie jej i obrona we wrześniu. Ja pisałam tylko w weekendy w których nie miałam zjazdów na uczelni, więc może to jest sposób?

Tytuł:
Awatar użytkownika

Faktycznie bardzo ciężko jest napisać trzy bądź cztero rozdziałową pracę dyplomową jednocześnie studiując i pracując, ale tak jak powiedzieli moi poprzednicy - może warto poprosić kogoś o pomoc? Teraz istnieje wiele firm, które zajmują się pomocą przy pisaniu prac dyplomowych, wystarczy tylko wybrać odpowiednią i wszystko omówić.

Tytuł:

Ja tak teraz mam, że nie wydalam z jednoczesną pracą i studiowaniem :(

Tytuł:

Praca i studia to ciężki kawałek chleba. Trzeba jakoś to ogarnąć. Im wcześniej zaczniemy tym lepiej. Najgorzej zostawić sobie wszystko na koniec a później panikować. Dobrze jest rozłożyć sobie pisanie i systematycznie podchodzić do tego.

Tytuł:

Mnie praca zajmuje większość czasu. Nie mogę sobie wyobrazić w jaki sposób udało się mi obronić, ale jakoś dałam radę. Jednak jak człowiek jest pod presją, to jest wydajniejszy :D

Tytuł:

Monika547 pisze:
Mnie praca zajmuje większość czasu. Nie mogę sobie wyobrazić w jaki sposób udało się mi obronić, ale jakoś dałam radę. Jednak jak człowiek jest pod presją, to jest wydajniejszy :D
Nie zawsze człowiek pod presją jest wydajny. Są ludzie, którzy się załamują i poddają. Jak napisać pracę licencjacką w takim wypadku? Ja już spotkałam parę takich osób.

Tytuł:

Ja również się zastanawiam jak napisać pracę licencjacką. Mam dużo zaliczeń na uczelni, a w dodatku jeszcze codziennie dojeżdżam na uczelnię, więc jak wieczorem wracam to już nie mam sił na nic. Moja tematyka pracy dotyczy nowych technologi i wykorzystywania ich w szkolnictwie. Niby proste ale czasu brak :D. I niestety presja czasu nie działa na mnie motywująco :D

Tytuł:

Nie ma złotego środka na to jak napisać pracę licencjacką. Trzeba po prostu się zmobilizować i sukcesywnie pisać po jednej stronie. Inaczej z powodu wielu obowiązków nie wyrobimy się w terminie. W tydzień nie napiszemy dobrej pracy licencjackiej. Na to potrzeba czasu.

Tytuł:

Ja również zastanawiam się jak napisać pracę licencjacką. Nie mam na nią żadnego pomysłu. Nie wiem jaki wybrać dobry temat oraz czy robić typowo opisową czy z badaniami. Ciężka sprawa :(

Tytuł:

A kiedy się bronisz Kamila45211? Jeżeli w czerwcu przyszłego roku to już masz mało czasu na badania. Lepiej napisz pracę licencjacką opisową. A co do wyboru tematu to najlepiej szukać w zakresie, który cię najbardziej interesuje. To nie takie trudne jak się wydaje. Ciężko jest powiedzieć komuś jak napisać pracę licencjacką. Każdy ma własne predyspozycje i pisze jak mu najbardziej odpowiada.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00