Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy.
Dzisiaj jest 2018-02-18, 11:24

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Witam,
Potrzebuję pomocy w pisaniu konspektu, mój temat pracy jest o relacjach z rówieśnikami jedynaków i dzieci posiadających rodzeństwo w szkole, jeden z podtytułów nosi nazwę Miejsce dziecka w rodzinie, i tutaj mam problem bo nie wiem za bardzo co mam w nim napisać, tzn napisałąm jak rodzice traktują jedynaka, dziecko najstarsze, średnie i najmłodsze, oraz jakie są relacje pomiędzy rodzeństwem w zależnosci od kolejności urodzin, ale promotor oczekuje jeszcze 2 punktów do tego podrozdziału, a ja nic więcej nie mogę wymyślić,
Pomoże ktoś?

Kliknij w zakładkę portal i tam znajdziesz kontakt z osobami które mogą ci dać więcej informacji dotyczących napisania konspektu czy pracy. Jeśli nie posiadasz wystarczającej wiedzy korzystaj z literatury. Czasem wystarczy przeczytać jedną dobrą książkę związaną z tematem twojej pracy aby określić co w niej chcesz umieścić.

DZIEŃ DOBRY!
jeśli masz problem z napisaniem lub formatowaniem prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych to jest ogłoszenie dla Ciebie.
Służę wsparciem w w/w sprawach
Z moją pomocą tekst jest napisany zgodnie ze standardami.
Zajmuję się pisaniem prac oraz formatowaniem
-do każdej osoby podchodzę indywidualnie,
-jestem rzetelna i terminowa,
-zapewniam oryginalność tekstu.

Poprawiam interlinie, odstępy między akapitami, tworzę spisy treści, poprawiam rysunki i tworzę podpisy pod nimi, usuwam pojedyncze litery z końca strony, itp.

Informuję, że Ceny ustalane są oddzielnie
Zapraszam do kontaktu
martuszka88@interia.pl

DZIEŃ DOBRY!
jeśli masz problem z napisaniem lub formatowaniem prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych to jest ogłoszenie dla Ciebie.
Służę wsparciem w w/w sprawach
Z moją pomocą tekst jest napisany zgodnie ze standardami.
Zajmuję się pisaniem prac oraz formatowaniem
-do każdej osoby podchodzę indywidualnie,
-jestem rzetelna i terminowa,
-zapewniam oryginalność tekstu.

Poprawiam interlinie, odstępy między akapitami, tworzę spisy treści, poprawiam rysunki i tworzę podpisy pod nimi, usuwam pojedyncze litery z końca strony, itp.

Informuję, że Ceny ustalane są oddzielnie
Zapraszam do kontaktu
martuszka88@interia.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00