Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2020-05-31, 10:42

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Moja przygoda zaczęła się od wpisania w google "pisanie prac". Zostałem zalany masą ogłoszeń o przeróżnej treści. Wszystkie informowały mnie o pełnej profesjonalności i najniższej cenie. Z racji mojej studenckiej kieszeni pomyślałem, że osoby prywatne biorą mniej...I to był mój pierwszy błąd. Kolejnym była współpraca bez żadnej umowy. Osoba pisząca zapewniała mnie o rzetelnej współpracy, o terminowości, o tym że tak będzie najlepiej w razie czego. Najgorszym jednak błędem było wpłacenie zaliczki. Po zrobieniu przelewu kontakt się urwał, a ja zostałem w czarnej D. Terminy mnie goniły, więc znalazłem kolejną osobę prywatną, licząc że przy niższej cenie odzyskam stracone pieniądze. Niestety historia była podobna, tylko tu otrzymywałem próbki tekstu i byłem z niego zadowolony. Gdy wpłaciłem ostatnią ratę nagle moja priorytetowa praca spadła na liście ważnych i osoba pisząca przeciągała mnie w czasie ciągle mamiąc kolejnymi obietnicami. Znów, nie posiadając umowy nie miałem żadnego narzędzia do wyegzekwowania zamówienia, a na policję z tym nie pójdę...W końcu zdecydowałem się na firmę. Chciałem zaoszczędzić, a wyszło 2xdrożej. Co gorsza, okazało się że w tej firmie zapłaciłbym MNIEJ niż u osób prywatnych. Szlag mnie trafił. Jednak jak ktoś robi z tego biznes to zależy mu na klientach i dba o nich na wysokim poziomie. Umowa, raty, opiekun klienta (!) i wszystkie ustalenia wykonane na 5+. Nie wiem, jak inne firmy bo już na szczęście nie musiałem dalej szukać, ale mam nadzieję że też trzymają poziom. Ja szczerze mogę polecić kontakt z Panem Andrzejem (podaję jego maila - andrzej@napisze-to.com). Pełen profesjonalizm!!!

A ja korzystalam z pomocy dziewczyny z polecenia ktora okazala sie świetna. Szybko sie uwinela i dwa dni po wplaceniu zaliczki mialam juz pierwsza czesc pracy polecam zatem innym bsallegro@o2.pl

tak to prawda :) osoba wyzej ma racje też korzystałem z tego i polecam wielka pomoc

Maja20133 pisze:
A ja korzystalam z pomocy dziewczyny z polecenia ktora okazala sie świetna. Szybko sie uwinela i dwa dni po wplaceniu zaliczki mialam juz pierwsza czesc pracy polecam zatem innym bsallegro@o2.pl

Bsallegro@o2.pl Oszustka jakich wiele, po wysłaniu pieniędzy kontakt się urwał. Nie polecam!

Milkyway pisze:
Maja20133 pisze:

Bsallegro@o2.pl Oszustka jakich wiele, po wysłaniu pieniędzy kontakt się urwał. Nie polecam!
nie polecam to wierzyc temu gosciowi ktory najwyrazniej boi sie konkurencji. Polecam ta pania z calego serducha.

Wszelkie oferty prywatne radzę omijać szerokim łukiem. A szczególnie uwaga na ludzi ogłaszających się na Facebooku w grupach. Tam się roi od oszustów. Profile tych ludzi to fake'i, dane sfałszowane, ale za to mają pełny dostęp do waszych profili, informacji o uczelni, jak ktoś jest nierozważny, nawet o promotorze. Zresztą jak ktoś ma dostęp do USOS, to znalezienie studenta i danych promotora zajmuje 3 sekundy. A potem są szantaże, oszustwa i nie możecie się bronić. Lepiej dorzucić te parę złotych i wybrać firmę, przynajmniej możecie sprawdzić, z kim macie do czynienia. Wpiszecie sobie NIP na CEIDG: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx i macie pełny obraz kto to jest. No i przy firmie chronią was przepisy o ochronie konsumenta, a w przypadku osób prywatnych - nic was nie chroni. I uwaga też na serwisu podszywające się pod firmy - nie ma NIP-u, nie korzystać, bo ściema.

Kolegos pisze:
Moja przygoda zaczęła się od wpisania w google "pisanie prac". Zostałem zalany masą ogłoszeń o przeróżnej treści. Wszystkie informowały mnie o pełnej profesjonalności i najniższej cenie. Z racji mojej studenckiej kieszeni pomyślałem, że osoby prywatne biorą mniej...I to był mój pierwszy błąd. Kolejnym była współpraca bez żadnej umowy. Osoba pisząca zapewniała mnie o rzetelnej współpracy, o terminowości, o tym że tak będzie najlepiej w razie czego. Najgorszym jednak błędem było wpłacenie zaliczki. Po zrobieniu przelewu kontakt się urwał, a ja zostałem w czarnej D. Terminy mnie goniły, więc znalazłem kolejną osobę prywatną, licząc że przy niższej cenie odzyskam stracone pieniądze. Niestety historia była podobna, tylko tu otrzymywałem próbki tekstu i byłem z niego zadowolony. Gdy wpłaciłem ostatnią ratę nagle moja priorytetowa praca spadła na liście ważnych i osoba pisząca przeciągała mnie w czasie ciągle mamiąc kolejnymi obietnicami. Znów, nie posiadając umowy nie miałem żadnego narzędzia do wyegzekwowania zamówienia, a na policję z tym nie pójdę...W końcu zdecydowałem się na firmę. Chciałem zaoszczędzić, a wyszło 2xdrożej. Co gorsza, okazało się że w tej firmie zapłaciłbym MNIEJ niż u osób prywatnych. Szlag mnie trafił. Jednak jak ktoś robi z tego biznes to zależy mu na klientach i dba o nich na wysokim poziomie. Umowa, raty, opiekun klienta (!) i wszystkie ustalenia wykonane na 5+. Nie wiem, jak inne firmy bo już na szczęście nie musiałem dalej szukać, ale mam nadzieję że też trzymają poziom. Ja szczerze mogę polecić kontakt z Panem Andrzejem (podaję jego maila - andrzej@napisze-to.com). Pełen profesjonalizm!!!

Ja polecam bsallegro@o2.pl szybko sprawnie i miły kontakt

Zgadza się, znam kilka osób, które niestety zostały naciągnięte na dodatkowe koszty. Czasem chcąc zrobić coś taniej, szybciej, efekt jest zupełnie odwrotny. Niestety...Warto sporządzić sobie taką umową za każdym razem, wtedy wiemy, że mamy podstawę do dochodzenia naszych praw. Zawsze powinien być również w niej wskazany termin, tak by praca i zobowiązania nie były nieustannie odkładane.

Zgadza sie tez zostalem oszukany 2 razy dlatego bardzo iatroznie podeszlem do tematu. Napisalem do bsallegro@o2.pl i niemal odrazu mi odpisala. Fajny staly kontakt i kompetentna osoba. Teoria napisana szybko i fajnie. Reraz analiza ale bedzie dobrze. Polecam bsallegro@o2.pl

Awatar użytkownika

W internecie jest bardzo dużo ogłoszeń związanych z pisaniem prac, więc normalne, że jakaś część z nich to oszuści. Przy wyborze odpowiedniej osoby trzeba być ostrożnym i raczej nie ma większego znaczenia czy to osoba prywatna czy firma. Są firmy, które posiadają swoją stronę internetową i na pierwszy rzut oka wyglądają profesjonalnie, a jak przyjdzie co do czego to kontakt się urywa (zwykle po wpłaceniu jakiejś zaliczki). Ja bym uważał zwłaszcza na to wpłacanie zaliczek. Najuczciwiej jest się rozliczać na bieżąco po kilka stron. Wtedy nawet jeśli stracisz jakieś pieniądze to będzie to kilkadziesiąt zł, a nie np. 1500 zł.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00