Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2020-04-07, 02:39

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość

[quote="Gość11111"]Mogę serdecznie polecić Pana Wojciecha Imielskiego. Indywidualne, serdeczne podejście i przede wszystkim solidne teksty, nawet w bardzo krótkich terminach. Tutaj link z kontaktem do Pana Wojciecha: http://wojciechimielskighostwriter.blogspot.com/[/quot.e]
Ja rowniez polecam bsallegro@o2.pl

[quote="Gość11111"]Mogę serdecznie polecić Pana Wojciecha Imielskiego. Indywidualne, serdeczne podejście i przede wszystkim solidne teksty, nawet w bardzo krótkich terminach. Tutaj link z kontaktem do Pana Wojciecha: http://wojciechimielskighostwriter.blogspot.com/[/quot.e]
Ja rowniez polecam bsallegro@o2.pl fajnie pisze

U mnie na studiach najwięcej osób korzystało z redaktor-online.pl, ja również należałem do tego grona i praktycznie nie było problemów z terminowością, prace były też napisane na dobrym poziomie więc faktycznie ten serwis dobrze się sprawdzał w naszym przypadku. Więc jak szukasz dla siebie jakiegoś wykonawcy to może postaraj się również tam zajrzeć.

miki789 pisze:
U mnie na studiach najwięcej osób korzystało z redaktor-online.pl, ja również należałem do tego grona i praktycznie nie było problemów z terminowością, prace były też napisane na dobrym poziomie więc faktycznie ten serwis dobrze się sprawdzał w naszym przypadku. Więc jak szukasz dla siebie jakiegoś wykonawcy to może postaraj się również tam zajrzeć.
witam. Ja i moja koleżanka korzystalysmy z uslug bsallegro@o2.pl wszystko poszlo sprawnie a praca byla dobrze napisane. Obie jestesmy juz po obronie dlayego bardzo polecam

U mnie najwięcej osób na studiach korzystało z oferty redaktor-online.pl. Chyba liczba piszących jest tam tak duża, że niezależnie od tego o jaki temat będzie chodziło to będzie się dało kogoś znaleźć kto będzie w stanie dobrze taką pracę napisać.

miki789 pisze:
U mnie najwięcej osób na studiach korzystało z oferty redaktor-online.pl. Chyba liczba piszących jest tam tak duża, że niezależnie od tego o jaki temat będzie chodziło to będzie się dało kogoś znaleźć kto będzie w stanie dobrze taką pracę napisać.
. Mi pisała bsallegro@o2.pl i bardzo polecam. Mily kontakt terminowosc i fachowe podejscie do tematu bardzo polecam

Nie polecam ofert osób prywatnych. Wpisy jak powyżej, to tylko próba promowania się na forach. Kto publicznie przyzna się, że ktoś za niego pisał pracę, tym samym oświadczając w internecie: "policjo, uwaga, popełniłem przestępstwa z art. 272 i 273, halo złapcie mnie!". Przecież tego typu fora to pierwsza rzecz, jaką się sprawdza wyłapując plagiatorów.

Benia000 pisze:
Cześć, jak w temacie. Kogo polecacie do napisania pracy magisterskiej tak aby się nie nadziać?

Ja polecam bsallegro@o2.pl szybko pisze konkretnie mily kontakt. Polecam

taniepisanieonline@wp.pl - nie oszukują, wszystko w terminie, praca przeszla przez antyplagiat, polecam

:-D
coconut6 pisze:
Kamilo pisze:
Zgadzam się z kolegą Dawidem. Szukałem dosyć długo, bo nie chciałem dać się nabić ale większość takich osób, które piszą chce wpłaty a później wysyła tekst (wątpliwej treści). Znajomy dał mi namiar do kobiety, która pisze prace, ale przed wpłatą wysyła część pracy do wglądu. Można sprawdzić, czy praca jest na temat, napisana zgodnie z wymogami uczelni itp. Jemu już napisała, i wszystko było ok, i ja również skorzystałem z pomocy. Z tego co wiem, Pani raczej pisze przez polecenie od innych. Jeśli ktoś zainteresowany to podaje e-mail: dobre.e-prace@o2.pl.

To ciekawe, bo ten adres e-mail nie istnieje... Chciałam napisać e-maila ale odrzuca wiadomość :)

Polecam bsallegro@o2.pl szybko i solidnie

Weszłam tu już kiedyś i widze, że wciąż sporo osób błądzi.

Moja znajoma dopiero co kupiła prace na jakiejś tam stronie www typu profesjonlne prace i nadziała się strasznie.

Dostała przepisaną książkę. Promotor zapytał jej ile dała za pracę - tak bardzo było widać, że nie jest oryginalna.

Ja wciąż polecam babeczkę, u której ja kupiłam prace - pisanie1234@interia.pl.

Babeczka ma wiele plusów ale i kilka minusów. Czasem ma niewielkie opóźnieniea cenę ma całkiem OK, jednak nie najtańszą, ale pisze prawdziwe teksty, zero plagiatu i przede wszystkim wie o czym pisze.

Jest inżynierem z wykształcenia i gdzies tam pracuje, materiały ma na prawdę spoko.

Nigdy nie płaćcie 100% zaliczki! Mnie już tak raz oszukano. Generalnie kilka stówek zawsze trzeba wpłacić bo nikt Ci tekstu nie da bez kasy. Ale jak ktoś krzyczy 1 badz 2 tysiace złotych to już oszust. Nie polecam też podpisywać szemrawych umów. Moi znajomi się przejechali

Również polecam bsallegro@o2.pl właśnie pisze mi prace pierwsze rozdzial promotor zaakceptowal bez wiejszych zmian takze spoko staly kontakt wiec spue spokojnie a praca sie pisze. Polecam bsallegro@o2.pl

Awatar użytkownika

Polecam stronę https://www.skribado.pl
Stosunkowo nowy serwis, ale z uczciwym i rzetelnym podejściem. Pomoc w pisaniu różnego typu prac: zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich, dyplomowych jak również w tworzeniu prezentacji multimedialnych. Nie są potrzebne żadne zaliczki, a rozliczenie następuje co kilka stron tekstu, w związku z czym można na bieżąco śledzić postępy.

Witam serdecznie, jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą przy pisaniu pracy dyplomowej proszę o kontakt, w treści proszę napisać :
- kierunek
- temat pracy
- termin
- ilość stron
- informacje czy plan pracy został zaakceptowany przez promotora
- czy ewentualny projekt jest wymagany (prace inżynierskie)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+01:00