Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy.
Dzisiaj jest 2017-08-22, 04:29

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Drodzy użytkownicy forum.

Zwracam się do Was z prośbą o rozpowszechnienie informacji o nie korzystaniu z usług firmy E - kursy Spółka Cywilna z siedzibą w Warszawie przy ulicy Malborskiej 16D/22 - dane rejestrowe. Kontakt E-Kursy Adam Karwowski Ul. Smolna 13. Wspomniana firma występuje pod portalem pomocnaukowa.pl

Jest to firma, która oszukuje, nie dotrzymuje terminów, tam piszą studenci i nie ma doświadczenia 8 lat oraz produkuje plagiaty. Jeżeli ktoś myśli o tej firmie niech z niej nie korzysta.

Tytuł:

Czy Ktoś jeszcze miał do czynienia z tą firmą?
Szukam innych opinii.
Pozdrawiam

Tytuł:

NIE POLECAM . Praca licencjacka napisana przez firme pomocnaukowa.pl została przepisana z książek przez co program w szkole wygrył plagiat i nie zostałam dopuszczona do obrony .

Tytuł:

Nie polecam również Renata Tomalska z Lublina. Kobieta wzięła pieniądze po czym wysłała część pracy i przestała się zupełnie odzywać. Telefon nie odpowiada. Oszuści chętni na łatwą kasę są wszędzie...

Tytuł:

Ja od siebie nie polecam Moniki Bialkowskiej, rowniez reklamuje sie wieloletnim doswiadczeniem, podejmuje sie wielu prac po czym bierze pieniadze i kontakt sie urwa.
Radze uwazac !

Tytuł:

Ja również nie polecam Renaty Tomalskiej z Lublina. Wprawdzie przesłała część pracy ale to był plagiat. Telefon za każdym razem odbierał facet i zapewniał że na pewno Tomalska wyśle ale na zapewnieniach się skończyło i w końcu kontakt się urwał.

Tytuł:

Konciarz, proszę o kontakt!! Mam przeczucie ze również zostałem oszukany

Tytuł:

Witam wszystkich, chciałabym przestrzec przed korzystaniem z usług pana KRZYSZTOFA PREUSSA. Pisał dla mnie pracę semestralną oraz plan pracy licencjackiej. Merytorycznie nie mam zastrzeżeń, ale nigdy nie dotrzymuje terminów, na maila nie odpowiada lub odpowiada z ogromnym opóźnieniem. Omal nie zawaliłam poprzedniego semestru z powodu tej opieszałości. A teraz zleciłam mu napisanie dwóch "drobnych", ale ważnych prac, wszystko zostało uzgodnione, przedpłaty zrobione... i zero kontaktu, zero odzewu, nie odpowiada ani na maile, ani na sms-y. Termin napisania jednej z prac był na 10 maja (p. Krzysztof twierdził, że napisze do 7). Oczywiście zignorował również maila z żądaniem zwrotu środków. Pracuję dorywczo, nie stać mnie na stratę pieniędzy, miałam nadzieję, że nie oszuka mnie skoro już korzystałam z jego usług :cry:
Ten nieuczciwy człowiek często ogłasza się w internecie, adresy kontaktowe, z których korzysta to: pomoc.pisanieprac@interia.pl, info@bezplagiatu.com.pl, krzysieke@interia.pl
OSTRZEGAM, nie dajcie się nabrać.

Tytuł:

Ostrzegam przed firmą Pracownia Karolina Bednarek...zapłaciłam 1 ratę przesłali I rozdział, zapłaciłam 2 ratę przesłali 2 rozdział , zapłaciłam 3 ratę i nic. miałam dostać w całości pracę wraz z wstępem i zakończeniem + raport z systemu antyplagiatowego. Minął tydzień wysłałam do nich chyba z 20 e-maili i cisza. Wcześniej odpowiadali na każdego mojego e-maila,a teraz zero kontaktu. Jak można być takim perfidnym człowiekiem i robić w .... innych. W inetrnecie znalazłam nr telefonu oczywiście jest już nie aktualny. Wyszło na tym że straciłam kasę i straciłam czas a pracę trzeba oddać już wkrótce.
Podaje e-maila żeby nikt więcej się nie naciął na tą firmę : prace.dyplomowe.prace@gmail.com

Tytuł:

Dzięki za takie informacje. Przynajmniej wiadomo już kogo omijać szerokim łukiem.

Tytuł:

Jeśli to prawda, to naprawdę niefajne zachowanie.

Tytuł: Re:

Marie pisze:
Witam wszystkich, chciałabym przestrzec przed korzystaniem z usług pana KRZYSZTOFA PREUSSA. Pisał dla mnie pracę semestralną oraz plan pracy licencjackiej. Merytorycznie nie mam zastrzeżeń, ale nigdy nie dotrzymuje terminów, na maila nie odpowiada lub odpowiada z ogromnym opóźnieniem. Omal nie zawaliłam poprzedniego semestru z powodu tej opieszałości. A teraz zleciłam mu napisanie dwóch "drobnych", ale ważnych prac, wszystko zostało uzgodnione, przedpłaty zrobione... i zero kontaktu, zero odzewu, nie odpowiada ani na maile, ani na sms-y. Termin napisania jednej z prac był na 10 maja (p. Krzysztof twierdził, że napisze do 7). Oczywiście zignorował również maila z żądaniem zwrotu środków. Pracuję dorywczo, nie stać mnie na stratę pieniędzy, miałam nadzieję, że nie oszuka mnie skoro już korzystałam z jego usług :cry:
Ten nieuczciwy człowiek często ogłasza się w internecie, adresy kontaktowe, z których korzysta to: pomoc.pisanieprac@interia.pl, info@bezplagiatu.com.pl, krzysieke@interia.pl
OSTRZEGAM, nie dajcie się nabrać.

Ja rownież jestem bardzo nie zadowolony z usług Pana Krzysztofa Preuss - ostrzegam, że pobiera całość pieniędzy za nie wykonaną pracę wręcz wymusza w przeciwnym razie informuje, że nic nie wykona. Czekałem na realizację ok roku, która nie przyniosła efektu, zostałem oszukany na tysiąc zł, aż płakać się chce jak pomyślę ile musiałem się napracować na te pieniądze. A Pan K. o zwrocie choćby części nawet nie myśli, tupet i oszustwo to mało dla tego Pana. Mam dwójkę dzieci, wiele wydatków, a ten Pan nawet nie odbiera tel! Karma wraca i mimo ,że nigdy nikomu źle nie życzyłem to mam nadzieję, że poczuje się jak ja teraz.
Uwaga na KP Konsulting Konin omijać szerokim łukiem.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00