Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2018-10-23, 10:03

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Cześć!
pisanie pracy często sprawia problem. Sam też kiedyś to przerabiałem. W moim przypadku było to jednak tak, iż chciałem napisać pracę jak najlepszą, która dałaby mi możliwość dostania się na wymarzone studia doktoranckie.

Od 2014 roku postanowiłem pomagać ludziom w ich problemach z tekstem. Świadczę usługi jako copywriter (pisząc rozmaite teksty), ale także i zakresu korekty i redakcji tekstu. Realizuję wszelkie możliwe zlecenia, które leżą w moich kompetencjach (niestety nie pomogę np. w obliczeniach w ramach przedmiotów ścisłych). Pomagam zarówno pod kątem językowym, jak i merytorycznym.

Zapraszam do skontaktowania się ze mną. Gwarantuję 100% zadowolenia z moich usług.
Dlaczego właśnie warto ze mną współpracować?
1. Zaliczka wynosi 10 zł. Pozostała kwota (ustalona na początku) płatna jest po realizacji usługi.
2. Wysoka jakość usługi (tekst po mojej pracy prezentuje wysoką jakość)
3. Szybka realizacja zleceń (możliwa usługa "na wczoraj").
4. W razie, gdy ja nie jestem w stanie pomóc mogę pośredniczyć w doborze osoby, która pomoże.
Mam sprawdzonych specjalistów z różnych dziedzin, a także pomagający np. w korekcie i redakcji tekstów w j. angielskim czy j. niemieckim.

Zapraszam do współpracy.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00