Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2020-02-17, 06:13

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Cześć, w tym semestrze muszę wymyślić sobie temat pracy inżynierskiej, studiuję na wydziale zarządzania, specjalność zarządzanie jakością. Chciałbym temat dośc"prosty", i przyjemny, żebym nie musiał się bardzo gimnastykować przy pisaniu pracy z racji, że życie zawodowe pochłania mi bardzo dużo czasu, na pisanie pracy będę go miał niewiele. Mogę prosić Was, znawców tematu o podpowiedzi? Sugestie? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
Dodam że pracuje w Wojskowych Zakładach Mechanicznych i chciałbym aby ten temat był związany z moją pracą zawodową. Jeśli chodzi o materiały powiedziano mi że te które będzie można zostaną mi udostępnione.
Z góry dzięki
pozdrawiam
Łukasz

Tytuł:

Witam. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym pisaniem prac. Proszę przejść przez zakładkę Portal do naszej strony. Następnie proszę przejść do zakładki kontakt, tam wypełnić formularz zgłoszeniowy i wtedy jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Panem,i mozemy w wyborze tematu

Tytuł:

Witam mój temat pracy to analiza procesu logistycznego w przedsiębiorstwie ...(xxx) oraz projekt działań modernizacyjnych w tym zakresie.

Mam pomysł co bym chciałam ująć w tej pracy oraz na podstawie jakiego przedsiebiorsta opierałaby sie moja praca jednak nie mam pojęcia jak ująć to w słowa.Czy jest możliwośc pomocy z waszej strony?

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00