Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2019-11-14, 22:37

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Witam użytkowników forum,

Piszę pracę na temat "Internet jako nowoczesne medium komunikacji przedsiębiorstwa z rynkiem". Potrzebuję rady dotyczącej głównie 3 rozdziału chociaż wszelakie wskazówki bardzo mi pomogą :). Przed przedstawieniem sedna problemu przedstawię plan pracy, który używam:

Rozdział 1.
(...) Podam wyłącznie przy realnej chęci pomocy.
Bibliografia.
Dziękuję za uwagę.

Pierwszy rozdział mam już skończony jedynie myślę dopisać w nim jeszcze 2 akapity tekstu. Głównym problem sprawia mi 3 rozdział, ponieważ do tej pory nie zastanawiałem się jakie przedsiębiorstwa mogę w nim opisać. Stąd moja prośba o podpowiedzi dotyczące przedsiębiorstw, które mogą mi udostępnić dane dotyczące informacji wymaganych w 3 rozdziale. Ze względów osobistych wolałbym aby były to przedsiębiorstwa hmm łatwe do opisania nie jestem zbyt ambitny :p Aktualnie zajmuję się 2 rozdziałem sądzę, że nie powinienem mieć z nim większych problemów, ponieważ jest masa książek o zbliżonej tematyce. Z góry dziękuję za każdą udzieloną radę, liczę na forumowiczów :)

Ostatnio zmieniony 2015-09-01, 21:46 przez Danon99, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:

Tylko żeby Ci ktoś tego spisu treści nie podwędził.

Tytuł:

Czyli aż taki dobry jest ? :D

Ja na Twoim miejscu szukałbym mniejszych, bardziej aktywnych firm - do nich jest łatwiej dotrzeć.

Miałem trochę inny temat pracy, ale też wiązało się to ze zdobyciem danych od firm. Ja rozegrałem to w ten sposób że poszedłem na spotkania networkingowe w moim mieście w stylu "śniadanie biznesowe", podczas którego każdy miał 3 minuty dla siebie.

Przełamałem się, zaprezentowałem, powiedziałem czego oczekuje, co mogę dać w zamian i za pierwszym razem znalazłem firmę, która mi pomogła :)

MarcinKosowski pisze:
Ja na Twoim miejscu szukałbym mniejszych, bardziej aktywnych firm - do nich jest łatwiej dotrzeć.

Ja właśnie podobnie dotarłem do firmy która pomogła mi najpierw przy pracy inżynierskiej, no a potem miałem od nich dane do magisterki.

Możesz przejść się po spotkaniach dla start-up'owców to bardzo otwarci ludzie, którzy na pewno Ci pomogą.

Ankieta lub badanie to może być bardzo dobre rozwiązanie. Odwiedź klika firm w twojej okolicy i przeprowadź ankietę. Wyniki przeanalizuj i je przedstaw. Jest to bardzo dobry sposób jeśli nie masz pomysłu na część teoretyczną.

Danon99 pisze:
Witam użytkowników forum,

Piszę pracę na temat "Internet jako nowoczesne medium komunikacji przedsiębiorstwa z rynkiem". Potrzebuję rady dotyczącej głównie 3 rozdziału chociaż wszelakie wskazówki bardzo mi pomogą :). Przed przedstawieniem sedna problemu przedstawię plan pracy, który używam:polecam bsallegro@o2.pl

Rozdział 1.
(...) Podam wyłącznie przy realnej chęci pomocy.
Bibliografia.
Dziękuję za uwagę.

Pierwszy rozdział mam już skończony jedynie myślę dopisać w nim jeszcze 2 akapity tekstu. Głównym problem sprawia mi 3 rozdział, ponieważ do tej pory nie zastanawiałem się jakie przedsiębiorstwa mogę w nim opisać. Stąd moja prośba o podpowiedzi dotyczące przedsiębiorstw, które mogą mi udostępnić dane dotyczące informacji wymaganych w 3 rozdziale. Ze względów osobistych wolałbym aby były to przedsiębiorstwa hmm łatwe do opisania nie jestem zbyt ambitny :p Aktualnie zajmuję się 2 rozdziałem sądzę, że nie powinienem mieć z nim większych problemów, ponieważ jest masa książek o zbliżonej tematyce. Z góry dziękuję za każdą udzieloną radę, liczę na forumowiczów :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00