Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2020-04-01, 15:07

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość

Bardzo profesionalnie napisana praca ... Polecam w 100 % :) nie jest tanio ale napewno bedziecie zadowoleni z kazdej napisanej pracy :) za cos dobrego duzo sie tez placi wiec pseudo strony zajmujace sie pisaniem prac bioroac za to grosze napewno nie zrobia tego tak profesionalnie jak tutaj ... pozdrawiam redakcje :)

Tytuł:
Dominika pisze:
wiec pseudo strony zajmujace sie pisaniem prac bioroac za to grosze napewno nie zrobia tego tak profesionalnie jak tutaj
Powiem szczerze, że jako redaktorka, z czystej ciekawości zrobiłam badanie rynku ;-) okazuje się, że niekoniecznie te pseudo strony biorą tak mało. Przeciętny koszt pracy licencjackiej mającej średnio 50 stron to w zależności od "firmy" 1200-1500 zł.

Tytuł:
Administrator

tutaj 20zł strona, chyba nie tak strasznie drogo :-D

Tytuł:
moę i nie drogo ale po co skoro potem i tak musisz dawać innym do poprawki bo nie potrafią tutaj nic sensownego napisac
Nie dajcie sie zwieść pustym obietnicą ta firma to porażka

Tytuł:
Administrator

Witam, w regulaminie jasno jest napisane że poprawki sa do 2miesiecy jeśli jak ostatnio miałem sytuacje, przychodzi klient po 8 miesiącach.... i pisze mi że ma poprawki a dlatego tak późno (bo ja chłopak zostawił i była załamana...) to przepraszam ale nie mam już numeru gg co sie wiąże że nie wiem kto pisał prace i muszę dać prace choć nie powinienem bo to nie zgodne z tym co pisze na stronie - do innej redaktorki z tej samej firmy, wiec w czym halo? czasami wystarczy sie rozpędzić i uderzyć głowa w ścianę ;-) ;-)

Ostatnio zmieniony 2010-11-17, 03:12 przez admin, łącznie zmieniany 3 razy.

Tytuł:
Jeśli chodzi o niską cenę oferowaną na tych stronach, to - obecnie - na konkurencyjnym rynku należy o klienta powalczyć także cenowo. Nie każdy jest w stanie zapłacić dużo za pracę, a ten o mniejszych dochodach czasami też wymaga pomocy w pisaniu pracy... Tak jak w każdym temacie jest konkurencja i za ten sam produkt można w jednym sklepie zapłacić dużo a w innym mniej...
Jeśli chodzi zaś o reklamacje co do pisania prac - to regulamin jasno określa zasady także reklamacji. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę, że osoby pracujące nad pracą także czasem mają wolne lub z jakichś przyczyn temat jest przekazywany innej osobie do poprawy. Osoba, która zleca poprawki, oczekuje ich dokonania w krótkim czasie, a w przypadku jeśli osoba dotychczas pisząca ma wolne lub nie rozumie uwag klientki - wówczas temat jest przekazywany do poprawy innej osobie, która spełni oczekiwania klienta...
Jestem ciekawa, na jakich podstawach klientka określa firmę jako porażka - ponieważ trzeba mieć rzeczywiście mocne powody aby tak określać firmę nie wyjaśniając swojego niezadowolenia... Nie sądzę aby osoba pisząca takie słowa nie była obsłużona przez firmę właściwie wykorzystując wszystkie formy dogadania się co do wykonanej pracy...

Tytuł:
Najprościej jest krytykować i „krzyczeć”. Tymczasem wielu Klientów oczekuje od redaktora nadzwyczajnej umiejętności „czytania w ludzkich umysłach”. Czy Pan Gość na pewno zrobił wszystko, aby zrozumiano jego intencje? Poza tym, skoro twierdzisz, że w tej firmie nie potrafią napisać nic sensownego, to spójrz na siebie! Gdybyś Ty potrafił napisać COKOLWIEK, nie zlecałbyś pisania pracy komuś innemu...
Ja stale współpracuję z serwisem. Pod ich „okiem” napisałam już pracę licencjacką, teraz piszę magisterską a międzyczasie zlecałam także inne prace zaliczeniowe. I każda praca była na bdb lub db+. Wielu moich znajomych także korzysta z pomocy serwisu, bo zapewniają świetną obsługę za niewielkie pieniądze. A regulamin jest na tyle przejrzysty, że każdy go zrozumie (przy założeniu chęci przeczytania go..., Panie Gość). Pozdrawiam!

Tytuł:
Złodzieje plagiaty piszą odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tytuł:
Administrator

Witam, hmmmm ale pierwsze pytanie to plagiaty sie pisze? po drugie ip wskazuje inna firmę... jakim trzeba być człowiekiem żeby robić coś takiego?

Tytuł:

Albert Einstein powiedział kiedyś: "Są dwie rzeczy na świecie , których nie można zmierzyć: wszechświat i ludzka głupota. Nie wiadomo tylko co bardziej.". Zgadzając się z przedmówcami dodam: gdyby krytycy mieli więcej rozumu, to przy odrobinie inteligencji, sprytu i ogromnej chęci do pracy napisaliby swoje prace samodzielnie. No ale cóż, my malutcy redaktorzy nie trafiamy w tak wyrafinowane gusta. :mrgreen: Pozdrawiam redakcję.

Tytuł:

Bardzo dobrze napisana praca z poprawkami też nie ma żadnego problemu. Polecam

Tytuł:

Napewno jescze kiedyś skorzystam z usług tej redakcji.Pełne zadowolenie i bardzo miła współpraca :-)

Praca bardzo profesjonalna! bardzo szybki termin realizacji!!! napewno jeszcze kiedys skorzystam z tej redakcji... mily kontakt, mozna by dlugo mowic w samych superlatywach, polecam w 100%!!! pozdrowiam cala redakcje.

Tytuł:

Witam! gorąco polecam tą redakcję! Rzetelność, dokładność, szybki termin realizacji. pozdrawiam

Witam wszystkich na forum.

Jestem bardzo zadowolony z efektów. Praca została napisana bardzo dobrze, z dbałością o szczegóły, wg. moich oczekiwań. Cena bardzo przystępna. Tym bardziej, że napisana została stosunkowo szybko.

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00