Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2019-12-11, 18:32

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Ciekawa jestem, czy jest tutaj ktoś, kto tak jak ja studiuje Prawo i Administrację? Nieubłaganie zbliża mi się termin zakończenia studiów, a więc także obrony pracy magisterskiej. Nie do końca wiem jak się za to zabrać, szczególnie, że to studia jednolite, więc to moje pierwsze takie doświadczenie.

Promotora już wybrałam, teraz zastanawiam się nad tematem pracy. Najbardziej interesuje mnie prawo rodzinne, więc chyba chciałabym i pracę pisać właśnie w tym kierunku. Niestety, kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Jak sformułować temat, jak zacząć pisać taką pracę. Jak było u Was? Sprawdzały się jakieś plany czy harmonogramy, czy bardziej pisaliście zgodnie z tym, co podpowiada wena?

Powiem szczerze, że nie czuje się mocna w tak długich pracach. Zazwyczaj wszystkie moje dotychczasowe prace zaliczeniowe kończyły się na kilku stronach A4 i takie pisałam bez mrugnięcia okiem. Tutaj jednak jest tego dużo, no i musi to wyglądać zgodnie z wymaganiami. Zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy kogoś, kto trochę mi pomoże. Dokładniej, to wesprze w sensie merytorycznym, podpowie, podrzuci jakieś materiały. Co myślicie o takiej pomocy w pisaniu pracy? Może ktoś z Was ma już takie doświadczenia i chętnie się podzieli?

Czekam na Wasze sugestie. :)

Tak. Proszę napisać na ten adres: kontakt@dysertacje.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00