Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2018-08-19, 01:01

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

poprosilam o pomoc w pracy magisterskiej i ktos z adresu e-mail krzysztof.mako@go2.pl pisze nie dosc ze naciagajac na ilosc stron zamiast 20 na rozdzial napisal 40 majac w zalaczniku standardy z okresleniem strony a pozniej nie chcac naniesc poprawek ktore twierdzil ze sa w cenie !

natomiast adres e-mail g463@interia.pl osoba ta nie dokonczyla pracy nie napisala na tyle ile zaplacilam ani nie zamiescila tego co na poczatku bylo okeslone w standardach ktore otrzymala, przestala odpisywac odbierac telefon tak samo jesli chodzilo o poprawki ktorych jest mnostwo !

nie polecam pomocy u tych osob! pieniadze w bloto !

WITAM WSZYSTKICH!!!!
Proszę uważać na oszustkę pod pseudonimem MagdaBer.
Zleca napisanie pracy, prosi o wysłanie a...potem słuch po niej znika. ZŁODZIEJ!!!

Ostatnio zmieniony 2016-01-18, 19:01 przez 1980an, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:

UWAGA NA OSZUSTKĘ MagdaBer!!!!
Proszę uważać na oszustkę pod pseudonimem MagdaBer.
Zleca napisanie pracy, prosi o wysłanie a...potem słuch po niej znika. ZŁODZIEJ!!!

Tytuł:

dostalam wlasnie wiadomosc prywatna od "1980an" : "Zamówiona praca przez Panią została wysłana na adres uczelni." to sie nazywa prywatnosc? uwazajcie przy wyborze osob ktore pisza prace jest to albo g463@interia.pl albo krzysztof.mako@go2.pl !! prace napisalam sama cala od poczatku bez uzycia tego co te osoby mi wyslaly wiec nie obawiam sie tej "grozby" ale dla innych sie przyda!
poza tym ZŁODZIEJ?? nie bylo konkretnego powodu zeby napisac cos w moja strone wiec osoba zarzuca mi cokolwiek! praca zaplacona i to ja zostalam oszukana! konto zalozone tylko zeby odeprzec atak..nie polecam!

Tytuł:

do Langustynka
prosze o informacje u kogo piszesz prace lic i mgr..szukam pomocy w napisaniu
To wpis od MagdaBer z dnia 2015-10-28

poprosilam o pomoc w pracy magisterskiej i ktos z adresu e-mail krzysztof.mako@go2.pl pisze nie dosc ze naciagajac na ilosc stron zamiast 20 na rozdzial napisal 40 majac w zalaczniku standardy z okresleniem strony a pozniej nie chcac naniesc poprawek ktore twierdzil ze sa w cenie!!!.....

Uwaga:
kontaktują się z maili: kontakt@pisanieprac.org, info@pomocnaukowa.pl czy kontakt@episanie.pl
zamawiałem prace zaliczeniowe i każda została odrzucona przez wykładowców.
Z uwagi na mocno napięty grafik w pracy nie przeczytałem co oddaję na zaliczenie i to się zemściło- zdania z błędami, brak stylistyki i logiki nie zapominając o nienaukowych źródłach.
Dodatkowo mimo uiszczenia opłat w terminie zamówione materiały otrzymałem dwa tygodnie później.
Szkoda kasy / nie warto tam zamawiać.
Jeśli każą wpłacać zaliczki na:
EASTVIEW ENTERPRISES LTD
BANK MILLENNIUM 62 1160 2202 ......................
- to przynajmniej w moim przypadku kasa wyrzucona w błoto i problemy na uczelni.

http://napisaniepracy.pl/

ostrzegam przed oszustami, kasują posty, komentarze, a same polubienia są wykupione. Ich numer nie odpowiada, a adres, który podają na Google Maps nie istnieje. Sama praca to kopiuj wklej z internetu, nie a żadnych poprawek, przypisy, które podają w pracy nie są adekwatne nawet do treści. Nie polecam straciłam dużo pieniędzy, naszczęście tylko jeden rozdział.

https://www.facebook.com/napisaniepracy ... 85&fnr_t=0

http://napisaniepracy.pl/

mail mgr@napiasaniepracy.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00