Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2019-12-11, 18:32

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Cześć. Jako, że aktualnie są wakacje i mam dość sporo wolnego czasu, którego w trakcie semestru niestety bardzo często brakuje, postanowiłam już teraz zająć się napisaniem pracy zaliczeniowej z informatyki. Studiuje na kierunku „Rachunkowość”, więc informatyka nie jest moją mocną stroną, ale jak każdy inny przedmiot, tak i ten muszę zdać.

Temat pracy to „Skuteczność informatycznego wspomagania rachunkowości”. Nie do końca wiem jak się za to zabrać. Praca ma zawierać statystyki i porównania informatycznego i tradycyjnego wspomagania rachunkowości, natomiast na koniec ma zawierać wnioski co można byłoby usprawnić lub po prostu dodać.

Myślałam nad wzięciem pod lupę jakiegoś systemu do rozliczania wynagrodzeń pracowników danej firmy i na jego podstawie porównać do tradycyjnych metod, tzw. ręcznych. Myślicie, że to dobry pomysł? Nie mamy żadnych wymagań postawionych odnośnie treści merytorycznej, a jedynie co ma zostać zrobione całościowo, dlatego nie do końca wiem, czy dobrym tokiem rozumowania idę. Co o tym myślicie? A może znacie kogoś, kto mógłby mi w tym pomóc? Jakiegoś speca od takich tematów, żeby chociaż podpowiedział gdzie szukać przydatnych informacji, z jakich źródeł korzystać? Z góry dzięki za podpowiedzi.

monia_m pisze:
Cześć. Jako, że aktualnie są wakacje i mam dość sporo wolnego czasu, którego w trakcie semestru niestety bardzo często brakuje, postanowiłam już teraz zająć się napisaniem pracy zaliczeniowej z informatyki. Studiuje na kierunku „Rachunkowość”, więc informatyka nie jest moją mocną stroną, ale jak każdy inny przedmiot, tak i ten muszę zdać. Hej napisz do bsallegro@o2.pl ona Ci napewno pomoże

Temat pracy to „Skuteczność informatycznego wspomagania rachunkowości”. Nie do końca wiem jak się za to zabrać. Praca ma zawierać statystyki i porównania informatycznego i tradycyjnego wspomagania rachunkowości, natomiast na koniec ma zawierać wnioski co można byłoby usprawnić lub po prostu dodać.

Myślałam nad wzięciem pod lupę jakiegoś systemu do rozliczania wynagrodzeń pracowników danej firmy i na jego podstawie porównać do tradycyjnych metod, tzw. ręcznych. Myślicie, że to dobry pomysł? Nie mamy żadnych wymagań postawionych odnośnie treści merytorycznej, a jedynie co ma zostać zrobione całościowo, dlatego nie do końca wiem, czy dobrym tokiem rozumowania idę. Co o tym myślicie? A może znacie kogoś, kto mógłby mi w tym pomóc? Jakiegoś speca od takich tematów, żeby chociaż podpowiedział gdzie szukać przydatnych informacji, z jakich źródeł korzystać? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00