Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2020-05-28, 15:19

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość

Praca dobrze napisana, polecam!

Tytuł:
Praca naprawdę dobrze napisana :)
polecam wszystkim :-D

Tytuł:
witam wszystkich-jesli chodzi o pomoc przy pisaniu pracy,ofert jest wiele,ja i kilko znajomych podzielilismy sie swoimi przygodami odnosnie tego typu pomocy.jedno jest pewne jest sporo tanszych ofert-jednak tu wiadomo za co sie placi-sa oferty cenowe zblizone do tych tez firmy legalnie dzialajace-odziwo wystawiajace pseudo rachunki- a suma sumarum sprzedaja kiche i oszukuja.wiec jesli chodzi o tutejsza pomoc-to bez watpienia polecam!!! :-)

Tytuł:
Praca którą zleciłam tej firmie została wykonana doskonale , współpraca także była bez za rzutów, jeszcze nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem w tego typu firmach. Naprawdę polecam :!: :!: :!: :!:

Tytuł:
Firma bardzo dobra, uczciwa, miła współpraca, praca którą zleciłem wykonana super, współpracowałem z wieloma firmami o tym profilu i na niektórych się zawiodłem ale nie na tej.Serdecznie polecam tą firmę :!: :!: :-D

Tytuł:
Popieram. Na początku nie byłem przekonany co do usług firmy, ale bardzo mile się zaskoczyłem. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług. Pozdrawiam ;)

Tytuł:
bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pracę dostałam szybko, napisaną ścisle według wskazówek mojego promotora. Przez cały czas byłam w kontakcie z wykonawcą, którego serdecznie pozdrawiam !!!
Dziękuję za pomoc :)

Tytuł:
doskonałe wykonanie pracy ,wielka uczćiwość firmy i prfesjonalne podejście do sprawy ,praca szybko zrobiona serdecznie wszystkim polecam :-)

Tytuł:
Firma bardzo uczciwa, profesjonalne podejście do sprawy. Pracę otrzymałem bardzo szybko, nawet przed określonym terminem, wysoki profesjonalizm, miła współpraca, bardzo dobry kontakt z firmą, w każdej chwili można ustalić szczegóły dotyczące pracy. Firma bardzo godna polecenia wszystkim. Serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam :!: :!: :!: :-D

Tytuł:
Praca wykonana szybko i dokładnie, miła współpraca naprawdę polecam ;-)

Tytuł:
kicia pisze:
profesjonalne podejście do sprawy

Gość pisze:
prfesjonalne podejście do sprawy

cezar pisze:
profesjonalne podejście do sprawy

Tak to jest kiedy jedna osoba pisze kilka postów, skromny zasób słow..

Tytuł:
Administrator

W dziale "ogólna dyskusja" piszemy na różne tematy. A jeżeli chodzi o powtarzanie podobnej treści postu zdarza sie to bardzo często i nie mam na to wpływu. Jeśli ktoś ma czas na wnikanie w takie rzeczy to powodzenia życzę :shock:

Ostatnio zmieniony 2010-09-09, 18:56 przez admin, łącznie zmieniany 3 razy.

Tytuł:
ciekawe jak osoby nie znające zasad interpunkcji mogą pisać profesjonalne prace?

Tytuł:
ktoś już napisał, że z początku nie był przekonany, jednak na końcu wszystko było ok.
U mnie było podobnie - szybko nawiązana współpraca, Pan trochę zamotany i trzeba było przypominać o czym już rozmawialiśmy, ale pomimo początkowych obaw praca została napisana naprawdę szybko i dobrze - pomimo, że trudno było o materiały do niej /na początku sam szukałem, i naprawdę nic nie było/.
Teraz pracę już mam całą, czekam jeszcze tylko na jakieś rysunki i tabelki i koniec.
Ogólnie mogę polecić.
/za rok pewnie dla żony coś będziemy zamawiać :) /
dziękuję i pozdrawiam!

Tytuł:
CIEKAWA pisze:
ciekawe jak osoby nie znające zasad interpunkcji mogą pisać profesjonalne prace?

Dziś technika posunęła się tak daleko ze Word zaznacza błędy interpunkcyjne :-P Obawiam się, że osób zadowolonych jest więcej, a uwierz mi że Ci drudzy piszą chętniej :mrgreen: więc chyba nie jest tak źle z tą interpunkcją :-P

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00