Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2018-10-16, 19:13

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
mam do napisania pracę licencjacką max 50 stron z turystyki ,proszę o pomoc

Tytuł:

Witam. Proszę przejść na naszą stronę przez zakładkę Portal i tam albo zadzwonić na nr kom jaki się pojawi albo wypełnić formularz kontaktowy. Pozdrawiam.

Tytuł:

Jak już wcześniej było powiedziane cena pracy licencjackiej zależy od jej specyfikacji, czyli: trudności, dostępu do materiałów, jakości merytorycznej, ilości stron np.: praca „czas wolny dzieci i młodzieży…” czyli Pedagogika będzie tańsza od „Falki czyli…” a więc praca z inżynierii do której jest tylko 2 książki. Z drugiej strony nie lepiej samemu napisać pracę? Wiemy co piszemy, uczymy się a ponadto mamy satysfakcję, że to my zrobiliśmy. Może czasem lepiej poświęcić trochę czasu i napisać samemu. Pozdrawiam 

Tytuł:

Uważam, że cena pracy licencjackiej uzależniona jest od autora. Ile go to nakładów pracy kosztuje i jak bardzo trudny jest temat. Warto jednak rozważyć napisanie licencjatu samemu. Nie wiadomo jak ktoś to zrobi za nas i czy będzie to wartościowe. Ostatecznie przy obronie możemy dostać takie pytanie na które nie będziemy potrafili odpowiedzieć bo nie pisaliśmy pracy sami. Inna sprawa jak mamy zaufaną osobę co zrobi to rzetelnie. Dobrze też mieć wgląd do pracy w trakcie jej tworzenia. Czasem lepiej zapłacić więcej a mieć dobrze zrobione.

Tytuł:

Witam,

Ja pisząc swoją pracę, a właściwie ją zlecając do napisania, szukałem osoby która potrafiłaby rzetelnie to wykonać. Pamiętam też, że kosztowało to trochę bo miałem temat mało omawiany w Polsce. Można by powiedzieć, że innowacyjny. Szukając ofert zauważyłem, że rozpiętość cen prac licencjackich jest dość spora, od 1000zł do 2000zł. Wydając już takie pieniądze warto sprawdzić firmę bądź osobę, której to zlecamy.

Tytuł:

Witam,

Zabieram się właśnie za pisanie pracy. Chciałbym wiedzieć ile będzie kosztowało napisanie pracy z zakresu pedagogiki? Jakie są ceny prac licencjackich? Patrząc po poście mojego poprzednika to już widzę, że sporo. Temat brzmi mniej więcej tak: Kompetencje medialne nauczycieli szkół podstawowych z zakresu wykorzystania technologi informatycznej podczas prowadzenia zajęć. Dodam, że nie chodzi mi o napisanie całej pracy a jedynie konsultacje i doradzenie w którą stronę powinienem pójść. Troszkę późno się za to zabrałem ale wcześniej nie miałem kiedy. Możecie coś mi doradzić?

Tytuł:

Witam Bartku.

Sądzę, że napisanie pracy licencjackiej z zakresu Pedagogiki nie będzie dużo kosztować. Szczególnie jak chcesz żeby ktoś ci tylko doradził lub sprawdził. Drogie są prace inżynierskie lub prace licencjackie do których jest ciężko o literaturę. Wymaga to dużo wysiłku ze strony piszącego co łączy się również ze wzrostem ceny. Myślę, że za swoją pracę dużo nie zapłacisz. Popytaj może znajomych ze starszych roczników. Jeżeli chcesz tylko weryfikacji tego co sam napiszesz to może oni ci to zrobią za darmo. Pomyśl o tym. :)

Tytuł:

Pisanie pracy licencjackiej do najłatwiejszych spraw nie należy, ale nie lepiej zrobić to samemu? Owszem wymaga to czasu, poświęcenia, trochę główkowania, ale satysfakcja z dobrze zrobionej pracy jest ogromna! Poza tym pisząc samemu wiemy i rozumiemy, co znajduje się w naszej pracy. A jeśli już komuś to zlecamy, to warto znaleźć rzetelną i doświadczona osobę!

Tytuł:

Racja wojtek.m ale trzeba tez brać pod uwagę inne aspekty. Przykładowo ja zwyczajnie nie miałam czasu na pisanie. Jednocześnie studiowałam dziennie i pracowałam, cierpiałam na kompletny brak czasu. Zwróciłam się o pomoc, temat miałam z ekonomii i nie zapłaciłam dużo - nawet jak na kieszeń studenta. Wszystko wiedziałam i prace wykonano bardzo profesjonalnie. Także gdy nie ma się innego wyjścia, to taka opcja jest idealna ;)

Tytuł:

Gdy pisałem swoją pracę, miałem ten komfort, że miałem dużo wolnego czasu. Mimo to nie wiedziałem jak do tego podejść, dlatego zdecydowałem się na profesjonalną pomoc w wyborze literatury do mojej pracy oraz późniejszą jej edycję. Nie kosztowało mnie to wiele, jednak myślę, że koszt całej pracy zależy od wielu aspektów: tematu, ilości stron, dostępności materiałów, więc rozpiętość cenowa może być bardzo zróżnicowana.

Tytuł:

Może warto popytać u źródeł :) Często firmy lub osoby oferujące tego typu usługi proponują bezpłatną wycenę, a czasem nawet przesyłają jakiś przykładowy fragment. Ponadto tak jak napisali poprzednicy - wszystko zależy od tematu, objętości, części badawczej itd. Myślę jednak, że praca z turystyki o jakimś lekkim temacie nie będzie bardzo kosztowna.

Tytuł:

Właśnie kończę 4 rok i przydałoby się już coś pomyśleć nad pisaniem pracy. Niestety jednak mam dość ciężką pracę, dlatego obawiam się, że mogę się nie wyrobić z pisaniem pracy. Jestem na zarządzaniu i temat dotyczy analizy finansowej przedsiębiorstw. Czy zlecając pracę do napisania komuś mogę liczyć na to, że osoba/ firma sama zdobędzie niezbędne dane? Czy jej koszt wzrosnie?

Tytuł:

Coś kolo 1000 zł. Odnośnie samodzielnego pozyskiwaina danych to wydaje mi się, że lepiej pomyśleć o tym samemu. Najlepiej jeżeli ma się jakiś znajomych lub rodzinę w danej firmie. Oczywiście takie dane są w celach naukowych czyli cel raczej szczytny i zawsze można zrobić to anonimowo, ale firmy i tak niechetnie udostepniaja dane

Tytuł:
Awatar użytkownika

Również zastanawiam się nad cenami prac, bo chciałbym się obronić we wrześniu, a niestety nie zacząłem jeszcze pisać pracy licencjackiej... mam jak na razie zaakceptowany temat "Źródła finansowania małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce", ułożyłem też spis treści, bo na zaliczenie seminarium musieliśmy go oddać. Może ktoś z Was orientuje się w cenach?

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wydaje mi się, że cena pracy licencjackiej jest kwestią indywidualną - wszystko zależy przede wszystkim od trudności tematu i od dostępnych materiałów. Wiadomo, że praca związana z popularnymi zganieniami jest łatwiejsza do napisania, aniżeli praca dotycząca zagadnień dotąd nieopisywanych bądź opisywanych, ale bardzo ubogo :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00