Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2018-10-16, 20:09

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Niestety nigdzie nie znajdziesz konkretnych cen, ponieważ zależą one przede wszystkim od trudności danego tematu oraz od nakładu pracy jaką należy włożyć w napisanie pracy dyplomowej. Firmy oferujące pomoc przy pisaniu prac często mają w swojej ofercie bezpłatne konsultacje bądź wyceny - wtedy można dowiedzieć się jaki będzie koszt całkowity.

Tytuł:

Nikt nie wyceni czegoś takiego z kosmosu...

Tytuł:

Dokładnie tak. Nikt nam nie powie jaka cena jeśli nie zobaczy ile pójdzie na to nakładu pracy. Jeśli nie będzie to praca bardzo skomplikowana to drogo nie będzie :)

Tytuł:

W internecie podawane są szacunkowe cenniki prac. Jednak tam nie ma określonych tematów, tylko zakres np: pedagogika czy psychologia. Pewnie dany temat i jego poziom zaawansowania wpłynie na zmianę tych cen. Trzeba zawsze dopytać osoby, która pomoże w pisaniu pracy.

Tytuł:

Ceny prac licencjackich są różne. Jak już się zdecydujemy na kupno to warto najpierw sprawdzić ich wartość merytoryczną. Często się zdarza, że ktoś weźmie dużo pieniędzy za napisanie a niestety praca jest słaba. Może lepiej poszukać sobie przykładów prac licencjackich i zacząć samemu pisać?

Tytuł:

Ja spotkałam już dużo ofert napisania prac licencjackich i muszę przyznać, że ceny są bardzo zróżnicowane. Trzeba poszukać. Myślę, że cena pracy licencjackiej zależy od doświadczenia osoby, która ma ją napisać.

Tytuł:

A może mi ktoś powiedzieć jaka będzie cena pracy licencjackiej na temat "Media i Internet w rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym"? To ma być praca na ok 80 stron i z przeprowadzonymi badaniami.

Tytuł:

Myślę, że dużo nie będzie kosztowała. Cena pracy licencjackiej z tego zakresu co podajesz Sebastian78911 są tańsze od prac inżynierskich. O mediach i internecie jest sporo literatury. Musisz tylko dobrze poszukać :)

Tytuł:

Według mnie ceny prac licencjackich są za wysokie. Ja swoją prace wolałem napisać sam. Jaka była to była. Przynajmniej wiedziałem o niej wszystko. Jednak nie każdy ma czas pisać :)

Tytuł:

Marek98554 pisze:
Według mnie ceny prac licencjackich są za wysokie. Ja swoją prace wolałem napisać sam. Jaka była to była. Przynajmniej wiedziałem o niej wszystko. Jednak nie każdy ma czas pisać :)

Nie każdy ma czas aby pisać samodzielnie. Oczywiście jak sami napiszemy to z obroną nie będzie żadnych problemów. Jednak jak ktoś nie ma czasu to co ma zrobić? Znam kilka dziewczyn, które są już matkami, mają dom na głowie, pracę i jeszcze studia. Ciężko to wszystko pogodzić.

Tytuł:

Ja tam wolę pisać sama i nikomu nie płacić za odwalenie roboty za mnie. Potem idę do obrony dostanę pytanie z pracy i będę świecić oczami jak nie będę znała odpowiedzi. Po co mi tyle stresów i nerwów. Pisząc samemu to przynajmniej człowiek się czegoś ciekawego nauczy, choćby głupiej edycji tekstu w Wordzie :P. To wcale nie jest takie łatwe jak się komuś wydaje :D

Tytuł:

Napisać pracę licencjacką nie jest chyba aż tak trudno. Można przecież zrobić czysto opisową jednak to wymaga dobrej znajomości literatury. Jeśli sami napiszemy to dość, że będzie za darmo to w dodatku przy obronie będziemy dużo wiedzieli na temat pracy. Z tego co patrzyłem to cenniki prac są różnorodne. Zależą od rodzaju pracy i tego kto ją ma napisać.

Tytuł: Re:

Mirek98563 pisze:
Napisać pracę licencjacką nie jest chyba aż tak trudno. Można przecież zrobić czysto opisową jednak to wymaga dobrej znajomości literatury. Jeśli sami napiszemy to dość, że będzie za darmo to w dodatku przy obronie będziemy dużo wiedzieli na temat pracy. Z tego co patrzyłem to cenniki prac są różnorodne. Zależą od rodzaju pracy i tego kto ją ma napisać.

Dokładnie, ja też jestem zwolenniczką pisania pracy samemu chyba, że faktycznie ktoś nie ma czasu lub nie wie jak się za to zabrać. Zawsze można liczyć na pomoc promotora, jest wiele poradników jak napisać dobrą pracę dyplomową. Ja swoją będę pisać w przyszłym roku ale już powoli przygotowuje sobie materiały, nie chcę odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę.

Tytuł: Re: Re:

Cytuj:
Dokładnie, ja też jestem zwolenniczką pisania pracy samemu chyba, że faktycznie ktoś nie ma czasu lub nie wie jak się za to zabrać. Zawsze można liczyć na pomoc promotora, jest wiele poradników jak napisać dobrą pracę dyplomową. Ja swoją będę pisać w przyszłym roku ale już powoli przygotowuje sobie materiały, nie chcę odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę.

Ja się coraz bardziej zaczynam zastanawiać nad skorzystaniem z oferty. Czasu zostało mi bardzo mało a jedyna co zdążyłem zrobić do wybrać temat. Jakie są średnie ceny pomocy przy pisaniu pracy? Nigdy nie byłem orłem z przedmiotów humanistycznych dlatego boję się, że mogę ją napisać źle pod względem gramatycznym.

Tytuł: Re: Re:

Cytuj:
Ja się coraz bardziej zaczynam zastanawiać nad skorzystaniem z oferty. Czasu zostało mi bardzo mało a jedyna co zdążyłem zrobić do wybrać temat. Jakie są średnie ceny pomocy przy pisaniu pracy? Nigdy nie byłem orłem z przedmiotów humanistycznych dlatego boję się, że mogę ją napisać źle pod względem gramatycznym.

Nic się nie bój, jest wiele programów które są w stanie poprawić błędy w pracy, ewentualnie zawsze możesz liczyć na promotora który jest od tego aby pomagać. Jeśli przyłożysz się teraz to możesz jeszcze zdążyć napisać pracę i przez to zaoszczędzisz trochę pieniędzy.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00