Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2020-05-29, 17:01

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Hej. Pisze pracę licencjacką na temat "kredyt i leasing jako alternatywne źródła finansowania aktywów". Mam problem z firmą, ponieważ nikt nie chce mi udostępnic danych. Moze wy znacie jakąś firmę, która bez problemu udostępni dane i która przede wszystkim bierze coś w kredo i w leasing. Pozdrawiam

Tytuł:
to zalezy jakie Pani chce dane... być może będe mogła pomóc...

Tytuł:
przede wszystkim bilans, rachunek zysków i strat, umowy leasingu i kredytu z których należy zrobić analizę porównawczą które się opłaca bardziej.

Tytuł:
Prosze w internecie poszukać pod hasłem: dane finansowe firm, bilans spółek... itp... na pewno coś Pani znajdzie, a umowy może pani poszukać na stronie banków lub pośredników kredytowych pod hasłem przykładowe umowy

Tytuł:
Równie dobrze mogę ściągnąć gotową pracę, ale mimo wszystko dziękuje :-) a dane i z bilansów i z umów musiałby się zgodzić, bo moja promotorka lubi wszystko sprawdzać. bierze kalkulator i patrzy czy się zgadza ;-)

Tytuł:
jeśli chodzi o wyniki finansowe, to miałam na myśli konkretne firmy, które udostępniają swoje dane do publicznej wiadomości, chodzi o spółki akcyjne. Dodatkowo może wówczas sobie wyniki sama sprawdzić na podstawie wprowadzenie danych do Excela - zwłaszcz że Pani będzie i tak musiała skorzystać z wyliczeń w excelu... a umowy - to przykłady umów na których odnosiła by się Pani do konkretnego przykładu warunków...

Tytuł:

Mam pytanie czy ktoś z Was podjąłby się napisania pracy licencjackiej na temat ubezpieczeń?

Tytuł:
Administrator

Witam, oczywiście proszę o kontakt poprzez zakładkę "portal" i wysłać pytajnik a wtedy trafi do odpowiedniej osoby w firmie która zajmie się tematem, pozdrawiam

Tytuł:
Witam,
moim tematem pracy jest "Zmiana formy prawnej i jej wpływ na funkcjonowanie przedszkola samorządowego na przykładzie Samorządowego Przedszkola nr 19 w XXX". Studiuję ekonomię. Mam już plan pracy ale nie mogę znaleźć żadnych materiałów. Mogę prosić o pomoc?

Tytuł:

Witam. Proszę napisać do nas i z chęcią pomożemy Pani.

Tytuł:
Witam!
Piszę pracę licencjacką z matematyki mój temat brzmi: "Okręgi charakterystyczne w trójkącie". Mam już ogólny plan w którym mam zamiar opisać m.in. okrąg wpisany w trójkąt, opisany na trójkącie, okrąg 9 punktów, Torriciellego, Brocarda, Miguela, okędi dopisane ale bardzo mało mam materiałów nawet w necie. Mogłabym prosić o pomoc?

Tytuł:

Witam.
Z chęcią pomożemy. Proszę przejść przez zakładkę Portal do naszej strony. Następnie proszę wypełnić formularz kontaktowy i ktoś z naszych konsultantów skontaktuje się w celu wyjaśnienia szczegółów.

Tytuł:
Witam,
Piszę pracę licencjacką na tamta "Rola hipoterapii w poprawie stanu zdrowia osób niepełnosprawnych" ale nie mam pojęcia od czego zacząć a termin oddawania prac i obrony jest coraz bliżej :cry: czy ktoś mi może pomóc? podpowiedzieć od czego zacząć? co umieścić w pracy?

Tytuł:
Witam,
Piszę pracę licencjacką na tamat: "Postępowanielecznicze w rwie barkowej"
Ogólne pojecieco i jak mam ale prosze o pomoc kogos kto siedzi w temacie w moglby mi pomoc poszukac materiały. Najlepiej prosze o kontakt namail down881@wp.pl lub gg 7679532 albo telefonicznie 723903344. Jesli bedzie taka propozycja zapłace

Tytuł:
Witam

Sprawa wygląda tak ,że mam bardzo mało czasu na napisanie pracy licencjackiej.
Studiuję turystykę i ochrona przyrody dotyczy mojej pracy.

Moje pytanie to czy jest możliwość pomocy przy stworzeniu planu pracy i w miarę możliwości również pomoc przy znalezieniu odpowiednich materiałów, one również wiążą się z czasem którego mam już niestety bardzo mało. Czy jest to do zrobienia , jeśli tak wtedy zgłoszę się i dokładnie wytłumaczę co i jak

Pozdrawiam

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00