Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2018-07-16, 02:02

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 58 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Witam, jestem studentem zarządzania, swoją pracę będę pisał na Katedrze Metod Ilościowych (statystyka, demografia, ekonometria itp.). Byłbym wdzięczny za podsunięcie tematu związanego zarówno z ekonomią jak i sportem. Dziękuje :)

Tytuł:

Witam. Przykładowo:
- analiza finansowa funkcjonowania klubu sportowego na przykładzie xxxx
- marketing sportowy na przykładzie klubu piłkarskiego,
- rola sponsoringu we współczesnym sporcie na przykładzie Ekstraklasy piłkarskiej

i wiele, wiele innych :)

Tytuł:
No niestety nie mogę ich wybrać ponieważ wg profesora bardziej nadają się do katedry marketingu... Więc jak nie ze sportem to może jakieś tematy z hazardem/praniem pieniedzy/ oazami podatkowymi/ nielegalna gra?

Tytuł:
Witam. Jestem studentką ekonomii na specjalizacji "gospodarowanie nieruchomościami i usługi publiczne". Nie mam zielonego pojęcia o czym pisać swoją pracę... Moja wiedza z zakresu nieruchomości póki co jest na bardzo niskim poziomie, bo dopiero od tego semestru zaczęłam przedmiot specjalnościowy. Myślę o tym, żeby wziąć temat o rozwoju miasta X, ale nie wiem czy to nie jest za bardzo ogólne i czy nei lepiej skupić się na jakichś konkretach. Prosze o propozycję tematów z zakresu rozwoju lokalnego/marketingu terytorialnego/polityki miejskiej/polityki rozwoju regionalnego. :)

Tytuł:
Witam, Mam problem z wybraniem tematu pracy licencjackiej;/ jestem studentem Ekonomi. Specjalność ekonomika transportu i logistyka. mogli byście pomóc w doborze tematu? z góry dzieki

Tytuł:
hey ja tez mam specjalność ekonomika transportu i logistyka:) mogł by ktoś pomóc w doborze tematu pracy licencjackiej? prosze

Współczesne zachowania piłkarzy zwiazane z uzależnieniem od hazardu i grą w piłkę nożna.

Popędowe zachowania pilkarzy, stres, walka o pozycję w kadrze piłkarskiej.
Nalogowe wydawanie pieniędzy, hazard, nieuczciwa gra w piłke nożną jako styl życia piłkarzy w Polsce i na świecie.

Tematy:
Segmentacja rynku w marketingu lokalnym.
Pozycjonowanie produktu w marketingu lokalnym na przykładzie woj. Mazowieckiego.
Przedsiębiorstwa realizujące marketing segmentacyjny w wybranym regionie Polski.

Założenia ekonomicznej teorii transportu.
Czynniki podaży i popytu usług transportowych.
Sposoby wyliczania kosztów transportu.
Infrastruktura transportowa w Polsce a region wschodni.
Koszt działalności transportowej w Polsce na tle Europy.
Rynek usług transportowych w Polsce na przykładzie firm DHL, Rohling Suus Logistics, i innych.
Komórki wsparcia logistycznego w firmach transportowych.
Znaczenie transportu w krajowych strukturach organizacyjnych

Tytuł:
co do propozycji tematów z ekonomiki transportu posiada ktos jakąs literature?:) i uważacie, że który z tematów jest najciekawszy:)

Tytuł: problem
Witam,
studiuje dziennikarstwo i komunikacje społeczną specjalizacja grafika komputerowa
i mam problem z tematem pracy ;/
ktos cos poradzi?
pozdrawiam!

Tytuł:
WITAM STUDJUJE PEDA

Tytuł:
Witam, jestem studentem AWFIS specjalność ,,trener pływania"
Szukam tematu na prace licencjacka, ptrzebuje pomocy :-)

Tytuł:
Witam. Jestem studentem finansów i rachunkowości na specjalizacji "pośrednictwo w obrocie nieruchomościami". Praca ma być na pograniczu finansów i rynku nieruchomości, do głowy przychodzi mi tematyka związana z EURO 2012 i budowa stadionów (ich finansowane, inwestycje), bądź infrastruktury na mistrzostwa (co by mnie interesowało), budowa nieruchomości komercyjnych. Prosiłbym o sugestie dotyczące tematyki pracy licencjackiej. Pozdrawiam!

Tytuł:
majk pisze:
Witam. Jestem studentem finansów i rachunkowości na specjalizacji "pośrednictwo w obrocie nieruchomościami". Praca ma być na pograniczu finansów i rynku nieruchomości, do głowy przychodzi mi tematyka związana z EURO 2012 i budowa stadionów (ich finansowane, inwestycje), bądź infrastruktury na mistrzostwa (co by mnie interesowało), budowa nieruchomości komercyjnych. Prosiłbym o sugestie dotyczące tematyki pracy licencjackiej. Pozdrawiam!

Witam mysle ze to dobry pomysl zwlaszcza ze goracy i na czasie . Mozna tez zgromadzic odpowiednie materialy tzn. ja mam mozliwosc dotarcia do nich . Wowczas trzeba zrobic tzw. plan dzialania , okreslic zakres pracy.W momencie dokladnego rozplanowania i tego jaki ma miec cele i zalozenia praca mozna dokladnie okreslic dany temat. Prosze sie zastanowic czy profesjonalna i rzetelna pomoc nie jest potrzebna. :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 58 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00