Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2018-10-16, 19:40

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 68 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: problem
isa pisze:
Witam,
studiuje dziennikarstwo i komunikacje społeczną specjalizacja grafika komputerowa
i mam problem z tematem pracy ;/
ktos cos poradzi?
pozdrawiam!

Tu na pewno jest duze pole do dzialania . Tematyka moze dokladnie podchodzic pod zagadnienia zwiazane z grafika komputerowa w danej duzej firmie np. Stacja TV , caly sztab grafikow jak dziala i jak to wyglada po mniejsze korporacje i ich rozbudowa graficzno-sieciowa z prewencja :)Myslę że tu możemy wiele zdziałać. Pozdrawiam

Tytuł:
Cześć,
Studiuje Ekonomie- specjalność finanse przedsiębiorstw, kierunek bardzo oddalony od moich zainteresowań i dlatego mam ogromny problem z połączeniem tego co lubie z tym o czym mam pisać.
Czy ktoś z Was ma innowacyjny pomysł na temat pracy łączący finanse z rozrywką? Z telewizją, kinem, reklamą, radiem, modą, wizażem, podróżami?
Proszę o pomoc :)
Pozdrawiam

Tytuł:
Witam,
Studiuję Socjologię,mam już tematykę pracy-będę pisał o roli wychowawczej współczesnej rodziny polskiej.Z tym,że mój promotor postawił wymóg że temat ma również uwzględniać badania(nazwę pracowni).Czy ktoś ma może pomysł jak można te dwie części połączyć.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Tytuł:

Aga pisze:
Cześć,
Studiuje Ekonomie- specjalność finanse przedsiębiorstw, kierunek bardzo oddalony od moich zainteresowań i dlatego mam ogromny problem z połączeniem tego co lubie z tym o czym mam pisać.
Czy ktoś z Was ma innowacyjny pomysł na temat pracy łączący finanse z rozrywką? Z telewizją, kinem, reklamą, radiem, modą, wizażem, podróżami?
Proszę o pomoc :)
Pozdrawiam

Witam. Proponuję np. analizę finansową biura turystycznego, salonu kosmetycznego itp
Ewentualnie rola reklamy w budżecie stacji telewizyjnej

wszystko zależy od dostępności danych

Tytuł:

Piotr pisze:
Witam,
Studiuję Socjologię,mam już tematykę pracy-będę pisał o roli wychowawczej współczesnej rodziny polskiej.Z tym,że mój promotor postawił wymóg że temat ma również uwzględniać badania(nazwę pracowni).Czy ktoś ma może pomysł jak można te dwie części połączyć.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Nie za bardzo rozumiem o co chodzą z nazwą pracowni? Proszę sprecyzować.

Tytuł: bezpieczenstwo
witam studiuje bezpieczenstwo narodowe . potrzebuj pilnie temat do soboty. ;( pracy licencjackiej a w głowie pustka może jakis pomysł?

gosc pisze:
witam studiuje bezpieczenstwo narodowe . potrzebuj pilnie temat do soboty. ;( pracy licencjackiej a w głowie pustka może jakis pomysł?
Może "Rola Sił Zbrojnych RP w NATO"

Tytuł:
wlasnie niestety juz ktos w mojej grupie ma taki temat.

Tytuł:
witam studiuje ekonomie o specjalizacji turystyka i hotelarstwo. Interesuje sie glownie turystyka nurkowaniem imprezami. Chciałabym napisac prace zwiazana z gdanskiem lub sopotem tylko nie mam pojecia jaki temat mozna wybrac z tym zwiazany. Prosze o pomoc.

Tytuł:
Witam studiuje ekonomie o specjalizacji gospodarka nieruchomościami i usługi publiczne. Mam problem z wyborem tematu. Tematy na które mogę pisac to : czas wolny, turystyka, konsumpcja, styl życia, kultura. Chciała bym to powiązac jakoś z moją specjalizacją. Nie ukrywam, że interesuje mnie turystyka. Jakieś propozycje tematów??

Tytuł:

Może coś w stylu uwarunkowania rozwoju turystyki w wybranym regionie lub rozwój gospodarstw agroturystycznych w wybranych regionie?

Tytuł:
Dziękuje za podane tematy. Że sama na to nie wpadłam. A coś z pozostałych tematów? Szczerze mówiąc sama nie wiem na co się zdecydowac.

gosc pisze:
a ma moze ktos jeszcze pomysl na moj temat?

Tytuł:

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo narodowe to może takie tematy:
1. Europejskie organizacje terrorystyczne i ich działalność w Europie Zachodniej na przykładzie IRA i ETA
2. Służby specjalne i ich rola w zwalczaniu terroryzmu
3. Rola OSP w budowaniu bezpieczeństwa narodowego
4. Społeczeństwo obywatelskie w systemie bezpieczeństwa wewnętrznego państwa

Tytuł: Pomocy
Witam :)
Mam problem w doborze tytułu pracy licencjackiej. Najpierw promotor zaakceptował mój temat tj "Strategie marketingowe w turystyce i jej wpływ na potencjalnego klienta na przykładach podmiotów turystycznych w mieście Piła". Na następne seminarium przyniosłam materiały, by jakoś ustalić co ma być w pierwszym rozdziale. Promotor chwycił pierwszą lepszą książkę, przeczytał rozdziały. Stwierdził, że zmieni mi temat pracy na tytuł jednego z tych rozdziałów... :shock: a mianowicie "Komunikacja marketingowa w turystyce na przykładach podmiotów w mieście Piła" (czy coś takiego). Mi osobiście bardziej odpowiada mój temat, a nie to co promotor sobie wymyślił. Tylko nie koniecznie wiem co miałoby się znajdować w pierwszym rozdziale :-(

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 68 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00