Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy.
Dzisiaj jest 2017-11-19, 11:39

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość

olka1995 pisze:
Przed wyborem pracy powinniśmy uwzględnić czy będziemy posiadali wystarczającą ilość źródeł.

Dokładnie tak, ja posiadałem ciekawy temat ale potrzebowałem bardzo dużo czasu aby znaleźć książki które będą przydatne. Podstawa to dobra organizacja, pójdźmy wcześniej do bibliotek aby zdobyć potrzebne książki a gdy zaistnieje taka potrzeba, kupmy ją w księgarni.

Ale taka prawda, że większość ludzi zostawia pisanie pracy na ostatnią chwilę dlatego korzystanie z pomocy w pisaniu pracy magisterskiej może być dobrym rozwiązaniem. Sama pracę zaczęłam pisać miesiąc wcześniej i bez problemu udało mi się oddać ją na czas, wszystko zależy od mobilizacji :)

malwa pisze:
Sama pracę zaczęłam pisać miesiąc wcześniej i bez problemu udało mi się oddać ją na czas, wszystko zależy od mobilizacji :)

Ja zacząłem pisać trzy tygodnie wcześniej i było trochę ciężko się wyrobić ze względu na kilka poprawek od promotora ale odradzam takich praktyk, lepiej stopniowo pisać strona po stronie aby promotor mógł na bieżąco sprawdzać postępy i nie stresować się niepotrzebnie przed obroną.

malwa pisze:
Ale taka prawda, że większość ludzi zostawia pisanie pracy na ostatnią chwilę dlatego korzystanie z pomocy w pisaniu pracy magisterskiej może być dobrym rozwiązaniem. Sama pracę zaczęłam pisać miesiąc wcześniej i bez problemu udało mi się oddać ją na czas, wszystko zależy od mobilizacji :)

Zgadzam się z Tobą, większość osób zostawia wszystko na ostatnią chwilę i później martwią się, czy zdążą napisać pracę. Ja będę bronić swojej pracy za kilka miesięcy, ale już powoli przygotowuje sobie wprowadzenie i szukam materiałów. Dodatkowo na uczelni mamy prowadzone co 2,3 tygodnie spotkania, na których promotor sprawdza na bieżąco postęp naszych prac. Moim zdaniem lepiej zacząć pisać pracę wcześniej i regularnie coś nowego dodawać.

Mnie udało się napisać pracę w dwa miesiące. Całość sobie bardzo dobrze zaplanowałem i każdego dnia pisałem kilka nowych stron. Na początku miałem trochę problem z materiałami, ale później, gdy zebrałem wszystkie potrzebne informacje, pisanie pracy poszło znacznie szybciej. Moim zdaniem najważniejsze to znalezienie dobrych materiałów, aby w dalszych krokach praca była przyjemniejsza i skupiała się już tylko na samych wnioskach.

Ja swoją pracę zaczęłam pisać 2 może 3 tygodnie przed obroną. Wiem, że mogłam zrobić to szybciej, ale ciągle było odkładanie, aż do momentu, kiedy musiałam oddać pracę do sprawdzenia. Na początku miałam duży problem ze znalezieniem odpowiednich materiałów, ale pomógł mi serwis pisanie prac i później całość poszła z górki.

Jola pisze:
Ja swoją pracę zaczęłam pisać 2 może 3 tygodnie przed obroną. Wiem, że mogłam zrobić to szybciej, ale ciągle było odkładanie, aż do momentu, kiedy musiałam oddać pracę do sprawdzenia. Na początku miałam duży problem ze znalezieniem odpowiednich materiałów, ale pomógł mi serwis pisanie prac i później całość poszła z górki.

Ja za niedługo muszę zabrać się za pisanie mojej pracy magisterskiej, ale w ogóle nie mam pomysłu, od czego zacząć. Mam jeszcze trochę czasu, ale powoli trzeba wybrać jakiś konkretny temat pracy. Macie jakieś przykładowe temat pracy na kierunku fizjoterapii? Jeśli ktoś pisał temat związany z tym kierunkiem, to byłbym wdzięczny za jakieś rady.

Może fajnym temat mogłaby być motywacja? To chyba bardzo ważne podczas wykonywania ćwiczeń podczas zajęć. Sam poleciłbym temat np. "Motywacja do ćwiczeń osób z amputowanymi kończynami" albo coś podobnego. Możesz wtedy opisać sposoby motywacji takich osób oraz jak one na nie wpływają. Myślę, że to bardzo fajny pomysł związany z tym kierunkiem studiów.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+01:00