Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2019-07-19, 07:50

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Administrator

Serwis ten współpracuje dużą ilością osób o różnych profilach zainteresowań tematycznych. Wciąż jednak poszukuje nowych osób, które będą odpowiadały za coraz to inne mało popularne kierunki studiów. Osoby te są na początku testowane w rozumieniu zakresu tematycznego i rozwiązań projektów prac. Niestety, nie wszyscy sprawdzają się na tym etapie i dlatego tematy są wówczas przekazywane innym piszącym o sprawdzonej renomie. Czasami jednak - tak jak wszędzie - zdarzają się wpadki, które automatycznie są poprawiane przez piszących lub inne osoby.
Jednak należy wziąć pod uwagę, że czasami temat jest dość trudny i aby ustalić z klientem zakres tematyczny pracy wysyłane są pewne zarysy tekstów pracy do akceptacji klienta - jednak klient nie rozumie, że jest to do jego akceptacji i w ogóle nie zagląda do tekstu a wysyła promotorowi. A przecież to klient studiował 3- czy 5 lat i powinien się orientować w zakresie tematu pracy. Inni klienci już na początku pracy upierają się co do formatowania - jakby to miało być najważniejsze w całej pracy i nie dadzą sobie wytłumaczyć, że praca powinna zawierać zachowanie pewnych kolejności. Dlatego jeśli redaktor tłumaczy po raz kolejny klientowi - że dany zarys tak powinien wyglądać i wyjaśnia dlaczego, to klienci powinni nauczyć się chociaż tych argumentów i próbować bronić się przez promotorem - bo promotor wówczas zauważy że klient sam nie pisał pracy... Bo promotor będzie akceptował wszelkie zmiany przedstawione przez studenta ale dobrze poparte argumentami.
Dlatego klienci powinni brać pod uwagę to co bardziej doświadczeni redaktorzy do nich kierują...

Tytuł: a co mi tam
Ja spróbuje :) a co mi tam . jeszcze jest plagiat.pl zawsze dla pewnosci mozna przepuścic

Tytuł:
Powiem wam ze takie kozaki jestescie, ale podajcie przykladowy cennik ile praca kosztowac muze. musicie uswiadomic ludziom o jakich cenach plus minus jest tu mowa. kryjecie sie z ta cena ostro - i to zniecheca

Tytuł:

Nie ma jednoznacznego cennika. Na cenę pracy wpływa wiele czynników, takich jak termin wykonania, dostępność materiałów i rodzaj pracy. Proszę napisać do nas przez zakładkę Kontakt, to jedna z osób z naszej firmy wszystko Panu wyjaśni. Jeśli ma Pan jakieś pytania, to zapraszam.

http://www.pisanie-prac.org.pl/

dobry kontakt, szybko, sprawnie, ogólnie polecam !!!

Tytuł:
a skoro jest tyle chętnych... jak wyrabiacie się z tymi pracami? na pewno nie macie w zespole 100 osób... jak więc pogodzić tyle prac do napisania na raz?

Tytuł:

Nasz zespół osób piszących jest liczny, więc spokojnie jesteśmy w stanie napisać każde zlecenie :)

Tytuł:
a powiedzcie mi proszę... wiem, że powtarzaliście to już nie raz, mimo wszystko bardzo się boję o to, że w mojej pracy pojawią się zlepki z innych prac... czy istnieje jakaś gwarancja, że raz napisana praca nie zostanie już nigdy przez was wykorzystana ? czy można żądać np zniszczenia przez Was tej pracy, usunięcia jej z waszych źródeł, archiwum itd? :) tak dla pewności... no i czy można dostać raport z programu antyplagiatowego gdzie pisze czarno na białym jakie są wyniki? i czy samemu we własnym zakresie można taką pracę jakoś przeskanować? Nim się na Was zdecyduję muszę być wszystkiego pewna, bo tytuł chyba mogą odebrać zawsze, a nie chce budzić się każdego ranka z myślą, że może dziś ktoś odda pracę podobną do mojej albo taką samą i będzie po licencjacie...

Tytuł:

Witam, a więc po kolei. Pracę trzymamy przez 60 dni w celu nanoszenia ewentualnych poprawek. Potem ją kasujemy. Gdybyśmy dali ją komuś innemu, to 2 osoby miałyby plagiat i musielibyśmy każdemu klientowi zwrócić pieniądze, więc gdzie sens gdzie logika? :)

Na życzenie klienta dołączymy raport z programu antyplagiatowego. W każdej chwili można samemu pracę sprawdzić, wystarczy wejść na stronę www.plagiat.pl tam założyć konto i można sprawdzać każdy plik.

Jeśli są jeszcze jakieś pytania to proszę przejść przez zakładkę portal na naszą stronę internetową, i tam wypełnić formularz kontaktowy albo napisać bezpośrednio do mnie na gg.

Zapraszam :)

To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901

Jeśli ktoś piszę wam pracę warto sprawdzić ją programem antyplagiatowym firmy PolSeo
ze strony www.antyplagiat.net program jest bezpieczny nigdzie nie zapisuje sprawdzanych tekstów i można z niego korzystać wielokrotnie.

Konkurencja na rynku jest tak duża, że bardzo łatwo trafić na oszustów. A że dzieje się to w szarej strefie to nie da się wyegzekwować sprawiedliwości :( Osobiście baaardzo długo szukałem odpowiedniej firmy, która zajmie się napisaniem mojej pracy. Zależało mi żeby praca była unikatowa i na wysokim poziomie. Poza tym z firmą podpisujesz umowę, dzięki której chroni Cię kodeks cywilny na wypadek jakichś nieporozumień. Przeważnie osoby prywatne mają taki przemiał, że muszą przeklejać teksty bo inaczej nie wyrobią się ze zleceniami. W firmach jest inaczej - przeważnie jest to grupa osób piszących i mają moce przerobowe, żeby przyjmować więcej zleceń. I najważniejsze...obsługa klienta. Legalne firmy dbają o klienta. Podnoszą standardy obsługi, proponują rabaty, dodatkowe opcje. Szczerze mogę polecić przedstawiciela jednej z takich firm - andrzej@napisze-to.com

Polecam SOWA DYPLOMOWA. Ja pisałem u nich prace doktorską. Wysoki poziom jakości, dobra obsługa, niema ściemy. Kontakt na stronie (czat online 24h/dobę)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00