Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy.
Dzisiaj jest 2018-01-18, 16:59

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Witam,

poszukuję osób chętnych do wzięcia udziału w anonimowym badaniu kwestionariuszowym do pracy mgr z psychologii, poszukuję osób mężczyzn i kobiet powyżej 18 r.ż. kontakt na singleday1@wp.pl, testy przesyłam mailem. Będę wdzięczna za każdą pomoc

Pozdrawiam
Marta

Tytuł:
Szanowni Państwo, zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety. Zebrane dane posłużą wyłącznie do części badawczej pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za udział w badaniu i proszę o szczere odpowiedzi.
Oto link do ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-32398.html

Tytuł:
Witam, studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza Pana/Panią do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym wpływu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) na wybory konsumenta. Badanie polega na wypełnieniu ankiety, co zajmie ok. 5 minut. Ankieta jest anonimowe i będzie służyła celom badawczym przy pisaniu pracy magisterskiej.
Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas i udział w badaniu ankietowym.
http://moje-ankiety.pl/respond-34352.html

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00