Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2019-11-14, 22:23

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Witam,
Mam poważny problem, pomagam mojemu chłopakowi pisać prace licencjacką (on ze wzgledu na nową prace nie ma za dużo czasu). Ciężko mi się odnaleźć bo nigdy nie pisałam takiej pracy (jestem dopiero na drugim roku studiów inzynierskich) i to totalnie nie moj klimat. Praca jest na specjalizacji bezpieczeństwo wewnętrzne a tytuł to: "Służby specjalne jako instytucje bezpieczeństwa wewnętrznego na przykładzie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego". W głównych rozdziałach muszę ująć aspekt teoretyczny (podmiot i przedmiot bezpieczeństwa), historie służb specialych oraz w ostatnim role ABW w systemie instytucji bezpieczeństwa wewnętrznego. Literature mam już zebraną w tym zakresie. Orientuje się już w temacie, ale mam problem. Nie wiem jaką metode badań wybrać. Próbowałam pisać coś, ale wychodzi bez fajerwerków... Wiem, że powinnam to konsultować z promotorem jednakże to jest uczelnia prywatna, a promotor ostatnimi czasy, odpisuje na maile tylko tym, że nie ma na razie czasu i bedzie to analizował w późniejszym terminie.

Może ktoś by mógł mi pomóc odnaleźć się w temacie? :)

Tytuł:

Hej,

Ja niestety nie pomogę, ale miałabym prośbę do Ciebie. Mogłabyś mi udostępnić jakąś literaturę dotyczącą służb specjalnych? Będę mega wdzięczna, ponieważ mam z tym ogromny problem...

Pozdrawiam :-)

Tytuł:

W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z pomocy osób trzecich, no bo skoro nie bardzo orientujesz się w temacie, promotor nie pomaga, no co to innego zrobić. Ja korzystałam z pomocy przy redagowaniu mojej pracy z portalu - http://www.iprace.pl/stosunki-miedzynarodowe/ no i dobrze na tym wyszłam bo nie dość, że obroniłam się w czasie to jeszcze na 5, a również na początku nie było za kolorowo.

Tytuł: Re:

pantera pisze:
Hej,

Ja niestety nie pomogę, ale miałabym prośbę do Ciebie. Mogłabyś mi udostępnić jakąś literaturę dotyczącą służb specjalnych? Będę mega wdzięczna, ponieważ mam z tym ogromny problem...
Polecam wam skorzystac z uslug bsallegro@o2.pl ona podpowie co i jak.
Pozdrawiam :-)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00