Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2019-04-18, 16:08

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Witam. ;-)
Mam problem z wyborem tematu pracy licencjackiej, tak żeby mieć dobry dostep do literatury jak i przeprowadzenia badań itp.
Interesuję się piłką nożną ponieważ sama gram w kobiecej lidze pomyślałam, że mogę spróbować coś w tym środowisku.
Mój promotor zaproponował mi następujący temat: Poziom rozwoju fizycznego i sprawności specjalnej u osób trenujących i nietrenujących piłkę nożną w np. gimnazjum.
Bardzo zastanawiam się nad tym tematem, bo wydaje mi się być ciężki.. nie mam pomysłów ani literatury do jego zrealizowania, jakieś propozycje , pomysły?

Myślałam natomiast nad takimi tematami jak :
Poziom sprawności fizycznej młodzieży zamieszkałej
w środowisku wiejskim i miejskim/ lub moim powiecie.

lub właśnie o kobiecej piłce nożnej w której sie obracam lecz nie wiem jak to sformułować, może jakieś porównanie czy coś w tym rodzaju.

PROSZĘ O PORADY. MOŻE ZNACIE JAKIEŚ FAJNE KSIĄŻKI KTÓRE POMOGŁYBY ZREALIZOWAĆ MI KTÓRYŚ Z TEMATÓW.
Pozdrawiam serdecznie ;-)

Tytuł:

Witam, na pewno powinnas wziąć pod uwagę taka lekturę jak :

Barnkiewicz J. (2003), Leksykon wychowania fizycznego i sportu szkolnego, PZWS Warszawa
Pilicz S. (1996) Pomiar ogólnej sprawności fizycznej AWF Warszawa
Przywęda, (1981) Rozwój somatyczny i motoryczny. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Warszawa

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00