Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2020-05-29, 16:53

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Witam. Mam nie mały problem. Studiuje turystykę i rekreację i zbliża się już czas kiedy to warto zacząć myśleć o pracy licencjackiej i jej temacie. Chciałabym napisać o tzw. wirtualnym sporcie, tzn popularnych kontrolerach ruchu, takich jak kinect czy ps move. O ich wpływie na rozwijanie sprawności i wydolności fizycznej, sposobie aktywnego spędzania czasu wolnego, jako elementu rekreacji ruchowej. Porównaniu takiego sposobu rekreacji a sportu na świeżym powietrzu przy użyciu sprzętu sportowego. To jest to co mi przychodzi do głowy. Nie mam tylko pojęcia jak sformułować temat pracy i na czym konkretnie się skupić. I stąd moja prośba o pomoc.. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mógł mi coś podpowiedzieć.

Tytuł:

Witam.
Tematyka jest stosunkowo nowa i na pewno będzie problem ze znalezieniem materiałów. Doradzałabym zmianę tematu na jakiś bardziej popularniejszy. Ambitny temat na pewno będzie korzystnie wyglądał w oczach promotora, ale co z tego jak potem sie trzeba ogromnie meczyc by cokolwiek na ten temat napisac?

Tytuł: Re:

Magda pisze:
Witam.
Tematyka jest stosunkowo nowa i na pewno będzie problem ze znalezieniem materiałów. Doradzałabym zmianę tematu na jakiś bardziej popularniejszy. Ambitny temat na pewno będzie korzystnie wyglądał w oczach promotora, ale co z tego jak potem sie trzeba ogromnie meczyc by cokolwiek na ten temat napisac?
. Napisz do bsallegro@o2.pl napewno ci pomoże

zawsze coś wymyslisz zbytnio się przejmujesz tym co się własnie dzieje :)

Pamiętajcie, że wybór tematu pracy jest dość ważny. Jeśli będzie on mało popularny to z literaturą może być ciężko, chyba, że będzie to praca badawcza, oparta głownie na badaniu to inna kwestia. Zanim dokonamy wyboru tematu, to warto wcześniej zainteresować się, ile na ten temat znajdziemy materiałów i czy będziemy w stanie na ich podstawie napisać wymaganą ilość stron. Wybierajmy jak najprostsze ścieżki i nie utrudniajmy sobie pisania. Jeśli chcemy, aby tworzenie pracy przebiegało sprawnie to napiszmy wcześniej sobie plan i sprawdźmy zgodnie z nim dostępność literatury i wszelkich materiałów.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00