Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: krzysiek
2012-11-02, 15:30
Jak napisać pracę licencjacką ?
Autor Wiadomość
Andrzej W.

Wysłany: 2011-01-03, 10:26   Jak napisać pracę licencjacką ?

Pisanie pracy licencjackiej to nie jest prosta sprawa. Ostatnio przekonuje się o tym. Nie mam czasu na nic. Wracam z pracy i padam. Co mam zrobić?

Aleksandra
Gość
Wysłany: 2012-11-25, 16:49   

Kurczę, mam ten sam problem... Tyle,że Ja nie wiem od czego mam zacząć.... Sadze,ze gdybym już miała rozpoczętą pracę, to jakoś by poszło... ;x :-|

Gość

Wysłany: 2012-12-02, 16:59   

:oops:

jasiu
Gość
Wysłany: 2012-12-07, 13:58   

Ja wzięłam jeden dzień wolnego, poparafrazowałam coś z książek i teram zabrakło weny i koncepcji ... xD

Gość

Wysłany: 2012-12-13, 19:41   

jasiu napisał/a:
Ja wzięłam jeden dzień wolnego, poparafrazowałam coś z książek i teram zabrakło weny i koncepcji ... xD

Chętni pomogę w pisaniu nr gg 10523652

Gość

Wysłany: 2012-12-13, 19:43   

Aleksandra napisał/a:
Kurczę, mam ten sam problem... Tyle,że Ja nie wiem od czego mam zacząć.... Sadze,ze gdybym już miała rozpoczętą pracę, to jakoś by poszło... ;x :-|

Tobie Olu też mogę pomóc, proszę o kontakt gg: 10523652

sapiesia
Gość
Wysłany: 2012-12-23, 01:47   

Ja też pisze prace i nie wiem jak zacząc i wogule to jest masakra.

moniika

Wysłany: 2014-04-01, 12:54   Re: Jak napisać pracę licencjacką ?

Andrzej W. napisał/a:
Pisanie pracy licencjackiej to nie jest prosta sprawa. Ostatnio przekonuje się o tym. Nie mam czasu na nic. Wracam z pracy i padam. Co mam zrobić?

Mam dokładnie tak samo :( Nie mam kompletnie czasu na dokończenie pierwszego rozdziału, a co dopiero całej pracy. Mam dopiero 19 stron pierwszego rozdziału, a promotorka uparła się że każdy rozdział ma mieć po minimum 25 stron. Studiuję kosmetologię, temat mojej pracy jest dosyć trudny "Etiopatogeneza, dieta oraz czynniki zaostrzające trądzik pospolity. Usuwanie blizn i przebarwień powstających w przebiegu tej choroby ze szczególnym uwzględnieniem peelingów chemicznych.". Czy ktoś z Was korzystał może z pomocy portalu http://www.iprace.pl/? Jak to wygląda cenowo?

Odpowiedz do tematu