Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2019-09-18, 14:54

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Hej. Wiem, że co prawda teraz są wakacje, ale w trakcie semestru zaczną się zajęcia, dodatkowo do tego praca i wiele innych obowiązków, więc nie będę miała już na to za dużo czasu. Zacznijmy od tego, że studiuje na kierunku „Zarządzanie i inżynieria produkcji”. W nadchodzącym semestrze podchodzę do obrony pracy inżynierskiej i właśnie zastanawiam się nad wyborem tematu. Aktualnie jestem na specjalności związanej z informatyką, więc temat również musi do tego nawiązywać.

Chciałabym, żeby był zarówno ciekawy, ale też, żeby nie był trudny do napisania, bo nie mam za dużo czasu, aby się w to zagłębiać. Chyba, że znacie kogoś kto pomógł by mi w napisaniu, tzn. dostarczył materiałów, odpowiedział na nurtujące pytania w razie konieczności? Nie chodzi o to, żeby ktoś zrobił to za mnie, bo w końcu po to to jest, żeby się czegoś nauczyć. Raczej wolałabym pomoc i wsparcie. Co do tematu, to myślałam może nad czymś związanym z analizą danych, ale kompletnie nie wiem jak sformułować taki temat. Może ktoś z Was był na tym kierunku i jest już po obronie, więc mógłby mi doradzić jak to ugryźć?

No i kolejna sprawa, jak przygotować się do obrony? Oczywiście jeśli mamy już napisaną i gotową pracę. Jak tylko o tym myślę, to dostaje skrętu żołądka ze stresu, ale wszyscy dookoła mówią mi, że nie ma się czego bać i to tylko formalność. Macie jakieś sprawdzone sposoby na zapomnienie o stresie przed obroną i podejściu do tego „na luzie”?

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00