Pisanie Prac Forum

Forum poświęcone pisaniu prac - jak napisać prace magisterską lub licencjacką. Ceny, przykłady, tematy jak dobrze napisać prace licencjackie i magisterskie.
Dzisiaj jest 2021-05-17, 17:27

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

No tak, ale wszystko zależy od tego, kogo o tę pomoc prosisz... Nie wszyscy są uczciwi i tego właśnie boję się.

Tytuł:

Wszystko zależy od ustalonych zasad współpracy. Studenci zgłaszający się do nas po pomoc jasno deklarują swoje oczekiwania co do pracy. Najczęściej mówią, że praca powinna być napisana na dany temat, według planu zatwierdzonego przez promotora. Studenci oczekują, żeby praca miała określoną ilość stron, a także często życzą sobie zastosowania określonej literatury w treści pracy.

To studenci są głównymi redaktorami prac. My jedynie pomagamy pokonaniu trudności w ich napisaniu. Każdy student ma wgląd do zasad działania naszego serwisu.

Nasz regulamin jest tak opracowany, że chroni nie tylko interesy redakcji, lecz przede wszystkim prawa studenta.

Tytuł:

A jak w praktyce wygląda zlecanie pomocy w pisaniu pracy licencjackiej? Mam temat, wiem, co chce pisać, ale nie wiem, jak się do tego zabrać?

Tytuł:

Jeśli jest już gotowy temat, to połowa sukcesu :-) Dobry temat to podstawa doskonałej pracy.

Kolejnym krokiem jest wybranie ilości rozdziałów w pracy, ich zakresu merytorycznego, określenie, czy ostatni rozdział powinien być praktyczny, czy ma podtrzymywać teoretyczny charakter pracy. Student otrzymuje pierwszych kilka stron, jako próbkę tekstu i jednocześnie próbkę naszych możliwości, jakie oferujemy we współpracy.

Kolejna część pracy to jej połowa, a druga, to całość pracy. Należy tylko pamiętać, że student otrzyma pracę tylko wówczas, jeśli ureguluje wszelkie formalności związane z płatnością. Za darmo wysyłamy tylko próbkę tekstu, natomiast pozostałych fragmentów nie kredytujemy. I to jest jedna z podstawowych zasad współpracy z serwisem.

Tytuł:

Co to znaczy, że nie kredytujecie współpracy?

Tytuł:

Witam;

Andrzej W., to znaczy, że nie możemy dopuścić do tego, że mamy należności od naszych klientów. Klienci wiedzą na jakie koszty są nastawieni i jakich płatności mogą spodziewać się, gdyż kwestie formalne są omawiane na początku współpracy.

Zasada jest taka, że najpierw otrzymujemy zapłatę i w drodze za płatnością, w ustalonym terminie, wysyłamy fragment, za który klient zapłacił. I to nazywa się niekredytowanie współpracy.

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości.

Tytuł:

Czy zawsze dotrzymujecie terminów pisania prac? Mój kolega miał sytuację, w której czekał na pracę blisko 3 miesiące! To trochę za dużo...

Tytuł:

Andrzej W. pisze:
Mój kolega miał sytuację, w której czekał na pracę blisko 3 miesiące!

Wówczas należy dowiedzieć się o powód tak długiego oczekiwania.

Andrzej W. pisze:
Czy zawsze dotrzymujecie terminów pisania prac?

Staramy się zawsze wywiązywać z ustalonych terminów pisania pracy. Ale należy pamiętać, że serwis nie ma wpływu na tzw. czynniki zewnętrzne. Często studenci zapominają na czas dostarczyć sugestie promotora dotyczące pracy. Czekają na ostatni moment z nadzieją, że poprawki zostaną wprowadzone w dwa dni...

Należy pamiętać, że nasi redaktorzy, choć bardzo dyspozycyjni, mają mnóstwo studentów, którymi opiekują się. Każdy z nas ceni sobie komfort pracy. Jeśli klient sam zwlekał z dostarczeniem materiałów na czas, nie może obwiniać serwis konsekwencjami nieterminowego wprowadzenia uwag promotora do treści pracy. Szanujemy naszych studentów i zawsze staramy się sprostać ich oczekiwaniom, ale oczekujemy też wyrozumiałości, gdy nie z naszej winy praca ulega przedłużeniu.

Tytuł:

A czy jeśli mam problem ze zdobyciem materiałów, to też mogę zlecić to firmie?

Tytuł:

Witam wszystkich;

Ja miałem podobną sytuację. Poradziłem sobie z tekstem, ale nie mogłem znaleźć żadnej firmy, która udostępniłaby mi dane do części praktycznej. Każde przedsiębiorstwo, z którym podejmowałem rozmowę, zastawiało się tajemnicą przedsiębiorstwa oraz ujawnianiem informacji istotnych dla funkcjonowania podmiotu. Od razu wiedziałem, że nic z tego nie wyjdzie.

Napisałem zapytanie do redakcji i po kilku dniach miałem gotowe materiały wraz z kompletem oświadczeń o możliwości skorzystania z informacji zawartych w materiałach mojej pracy.

Tytuł:

Tak, to prawda. Osoby, z którymi współpracujemy to kompetentni i doświadczeni pracownicy, często z wieloletnim stażem na stanowiskach decyzyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że studenci pytają przedsiębiorców o informacje, których ci niechętnie udzielają, gdyż nikt nie chce obnażać się przed konkurencją, w której posiadanie mogą trafić tak poufne informacje. Dlatego też przedsiębiorcy są tak zamknięci na współpracę ze studentami.

Znając problemy studentów, tym chętniej dzielimy się naszą wiedzą, bazując na naszym życiowym doświadczeniu.

Tytuł:

A czy można zlecić samo napisanie prezentacji do pracy?

Mamy na uczelni taki wymóg, aby każda praca miała załączoną prezentację w Power Poincie, która będzie podsumowaniem mojej pracy i pomoże mi referować moją pracę.

Tytuł:

Tak, oczywiście. Studenci proszą nas o pomoc w pisaniu prac, a także często zwracają się po pomoc wyłącznie w pisaniu prezentacji. Studenci piszą do nas wtedy, gdy potrzebują naszej pomocy.
Nie narzucamy naszej pomocy, lecz ją deklarujemy - zgodnie z oczekiwaniami studenta.

Tytuł:
Witam serdecznie.

Chciałąbym zapytać Redakcję czy pomaga również w następującym przypadku:
Mam napisane 3 rozdziały pracy na temat Unii Europejskiej. Jeszcze bez wstępu i zakończenia. Niestety trafiła mi się bardzo ambitna i wymagająca promotor, która ciągle odsyła mi pracę do poprawy. Nie mam już siły a przede wszystkim czasu na to, by ją poprawiać. Twierdzi, że praca jest dobra a po poprawkach będzie bardzo dobra. Moje pytanie brzmi: czy mogę liczyć na Waszą pomoc przy poprawianu napisanej już przeze mnie pracy?
Pozdarwiam :)

Tytuł:

Bardzo dziekuję za zainteresowanie. Do takich spraw podchodzimy zawsze indywidualnie. Bardzo proszę o kontakt i przesłanie pracy. Pozdrawiam
Przepraszam wczesniej się nie zalogowałam :-)

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00